acem2019delhi.com

Hikayelerle Değerler Eğitimi

Responsive image
Çocuklar, dinleyici olmakla kalmaz, aynı zamanda birer anlatıcıdırlar. Sevdiği bir masalı veya hikâyeyi annesinden ve babasından defalarca anlatmasını isteyebilir. Arkadaşlarıyla evcilik oynarken sevdiği bu masalı anlatabilir. Klasik masallar günümüzde çizgi sinema, müzik ve diziler yoluyla evimize ulaşıyor. Görsel uyaranların zengin olduğu teknoloji dünyası çocuklar için çok cazip imkânlar sunsa da kitap okuyan bir annenin, babanın, dedenin ve ninenin yerini tutamaz. Çocuk masal okuyan anneye soru sorabilir, ama televizyona soramaz.Ekran karşısında uzun süre masal dinleyen ve çizgi film izleyen çocukların zihin ve dil gelişimi yönünden pasif kaldığı ve sessizleştiği unutulmamalı. Bu görsel cazibe karşısında bile hikâye ve masal kitapları her zaman değerini koruyacak ve çocuğun temiz duygu, düşünce ve inanç dünyasına katkı sağlamaya devam edecektir.
YAYIN TARİHİ:
2015-10-16
DOSYA BOYUTU:
10,34
ISBN:
9752611962
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Pedagog Ali Çankırılı
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Hikayelerle Değerler Eğitimi PDF

Hikayelerle Değerler Eğitimi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Pedagog Ali Çankırılı. Okuyabilirsin Hikayelerle Değerler Eğitimi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ektir. Değerler, değerler eğitimi, değerler eğitimi hikaye, hikayelerle değerler eğitimi, 1 ... Değerler Eğitimi Hikâyeleri - Home | Facebook ... .sınıf değerler eğitimi, anasınıfı değerler eğitimi, değerler eğitimi hikayeleri, eğitici hikayeler, ders veren... Ali Çankırılı. Çocuklar, dinleyici olmakla kalmaz, aynı zamanda birer anlatıcıdırlar. Sevdiği bir masalı veya hikâyeyi annesinden ve babasından defalarca anlatmasını isteyebilir. 16.25 TL. Çocuk masal okuyan anneye soru sorabilir, ama televizyona soramaz. Teknoloji dünyas ... Değerler Eğitimi Hikayeleri | İlkokul Dokümanları ... . 16.25 TL. Çocuk masal okuyan anneye soru sorabilir, ama televizyona soramaz. Teknoloji dünyasının sunduğu görsel cazibe karşısında bile hikâye ve masal kitapları her zaman değerini koruyacak ve... Tür: Masal, Hikâye Değerler Eğitimi: Sevgi, merhamet, önemseme, görev bilinci, dayanışma, sorumluluk, duyarlı olmak, öz saygı, öz Değerler Eğitimi ile ilgili çalışmalarına devam etmektedir. 15 TL. HİKAYELERLE DEĞERLER EĞİTİMİ Görsel uyaranların zengin olduğu teknoloji dünyası çocuklar için çok cazip imkânlar sunsa da kitap okuyan bir annenin, babanın... Ali Çankırılı. Çocuklar, dinleyici olmakla kalmaz, aynı zamanda birer anlatıcıdırlar. Sevdiği bir masalı veya hikâyeyi annesinden ve babasından defalarca anlatmasını isteyebilir. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. 2. Ve 3. Sınıflar İçin Hikayelerle Değerler Eğitimi 6 Kitap. Pedagog Onaylı Uyku Vakti Hikayeleri Seti 2 (4 Kitap). %50. 140,00 TL 70,00 TL. 45 TL. Çocuklarınız bu hikâyelerle hem etkin okuma yapacak hem de değerlerimizi öğrenecek. Değerler Eğitimi Hikayeleri Kitap Setinde Yer Alan Kitaplar: Zengin Olan Dilenci. Hikayelerle Değerler Eğitimi. Eğitici ve İbretli Hikayeler. Mürşide Uysal. Hikayelerle Değerler Eğitimi. Mürşide Uysal. HAVALE :15,25 TL %1 EFT İndirimi. Hayat Ünite Hikayeleri Seti / Can İle Rüya İlyas Gündüz Martı Çocuk Yayınları. Büyük Boy Çift Yönl...