acem2019delhi.com

Ne İçin Eğitim? Büyük Düşünürlerin Görüşleri ve Günümüze Uygunlukları

Responsive image
Çocukları karmakarışık iş dünyasına hazırlamak mı? Montaigne'in deyişiyle kitap yüklü eşek olsunlar diye kafalarını olgularla doldurmak mı? Yoksa hayatın sayısız zorluklarıyla başa çıkabilmeleri için daha akıllı ve daha yetenekli olsunlar diye onlara nasıl düşünüleceğini ve sorgulanacağını öğretmek mi? Hızla değişen zamanlarda giderek artan sosyal, teknolojik, ekonomik ve siyasî baskılarla birlikte bu mesele önem arz eder.Tarih bununla ilgili olarak ne söylüyor? Sokrates ve Platon zamanından itibaren asırlar boyunca büyük düşünürlerin güçlü görüşleri olmuştur. Bu kitapta Dr. Nicholas Tate bu düşünürlerden onunun düşüncelerini gözden geçiriyor.Hem Okul Müfredatı ve Değerlendirme Kurumu'nun hem de Yeterlilikler ve Müfredat Kurumu'nun eski başkanı olarak, Winchester College müdürü, International School of Geneva [Cenevre Uluslararası Okulu] genel müdürü, Uluslararası Bakalorya yönetim kurulu üyesi ve hükümetlere danışmanlık yapmış biri olarak geniş eğitim deneyimiyle Tate, bütün bunları anlamlandırmak için ideal bir konumda bulunuyor. 
YAYIN TARİHİ:
2018-10-22
DOSYA BOYUTU:
6,29
ISBN:
6051961866
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mukadder Erkan
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ne İçin Eğitim? Büyük Düşünürlerin Görüşleri ve Günümüze Uygunlukları PDF

Ne İçin Eğitim? Büyük Düşünürlerin Görüşleri ve Günümüze Uygunlukları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mukadder Erkan. Okuyabilirsin Ne İçin Eğitim? Büyük Düşünürlerin Görüşleri ve Günümüze Uygunlukları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ton zamanından itibaren asırlar boyunca büyük düşünürlerin güçlü görüşleri olmuştur ... Ne için eğitim ? - büyük düşünürlerin görüşleri ve... ... . Bu kitapta Dr. Nicholas Tate bu düşünürlerden onunun düşüncelerini gözden... 20.40 TL. Sokrates ve Platon zamanından itibaren asırlar boyunca büyük düşünürlerin güçlü görüşleri olmuştur. Bu kitapta Dr. Nicholas Tate bu düşünürlerden onunun düşüncelerini gözden... 24 TL. Sokrates ve Platon zamanından itibaren asırlar boyunca büyük düşünürlerin güçlü gör ... Ne İçin Eğitim? Büyük Düşünürlerin Görüşleri ve Günümüze... ... . Sokrates ve Platon zamanından itibaren asırlar boyunca büyük düşünürlerin güçlü görüşleri olmuştur. Bu kitapta Dr. Nicholas Tate bu düşünürlerden onunun düşüncelerini gözden geçiriyor....