acem2019delhi.com

Dul Kadınlar

Responsive image
STEVE MCQUEEN’İN BÜYÜK İLGİ GÖREN SİNEMA FİLMİ “DUL KADINLAR”AESİN OLAN KARAKTERLER BU KİTAPTA! Harry Rawlins, yirmi yıl boyunca olay yaratan ve gün yüzüne çıkarılamayan soygunların arkasındaki beyin olmuştur. Bir para transfer aracına düzenleyeceği silahlı soygun onun en büyük vurgunu olacaktır, ne var ki işler ters gider ve Harry ile beraberindeki üç kişi ölür. Harry’nin dul kalan karısı Dolly’nin üç seçeneği vardır. Harry’nin tüm soygun planlarını ve suç ortaklarını kaydettiği gizli defterlerini polise vermek, peşine düşen diğer çete üyelerine defterleri satmak veya işin başına geçmek. Dolly, patron olmayı seçecek ve diğer dullarla birlikte yarım kalan soygunu gerçekleştirecektir.Dolly Rawlins, Harry’nin defterleri ve detaylı planları sayesinde büyük vurgun için kendi hazırlıklarını yaparken, başarısız soygundan bir kişinin sağ kurtulduğunu keşfeder. Dolly ve diğer dullar, artık yalnızca polisle değil, Londra’nın azılı haydutlarıyla da başa çıkmak zorundadır.Gerilimin ve heyecanın hiç bitmediği Dul Kadınlar,son sayfasına kadar sürprizlerle dolu bir roman.
YAYIN TARİHİ:
2018-10-30
DOSYA BOYUTU:
10,45
ISBN:
6052221464
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Lynda La Plante
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Dul Kadınlar PDF

Dul Kadınlar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Lynda La Plante. Okuyabilirsin Dul Kadınlar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... : Türkiye. Şehir : İstanbul / Avcılar ... Dul Bir Kadınla İlişkiye Girmek - Uludağ Sözlük ... . Dul bayanlar arıyorum diyen erkekler Merhaba. Ben feride 43 yaşındayım 2 yıl önce eşim beni terk etti ve dul kaldım. Dul Kadın İle Oğlu. By admin Hikayeler 0 Comments. Bir zamanlar yoksul ve dul bir kadın varmış. Oğlu çok tembel bir delikanlı olduğu için paraları yok denecek kadar azmış. İşte bu nokta da, dul bayan bulma sorununuza çözüm getirmek amacı ile çaba sarf ediyoruz. Erkeklerin dul bayan bulma problemini ç ... Erkek Arayan Dul Zengin Bayanlar & Kadınlar... | »SesliArzu.Com ... . Erkeklerin dul bayan bulma problemini çözüme kavuşturup, keyif dolu dakikalar sunuyoruz. Dul Bayan adlı kişilerin profillerini gör. Dul Bayan ve diğer tanıdıklarınla iletişim kurmak için Facebook'a katıl. Dul Bayan adındaki kişiler. Facebook'taki arkadaşlarını bul. Dul kadınım erkek arkadaş arıyorum. İlan Sahibi Asuman 22 Kasım 201717 Ekim 2018. ama kendimi de asla dul olarak karşımdaki kişiye saklamak zorunda olmadığımı biliyordum....