acem2019delhi.com

Şimdi Düğün Zamanı / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-6

Responsive image
Tek kelimeyle muhteşem bir düğündü!Her şey ama her şey öylesine güzeldi ki.Peri masalı gibi. Tüller, mumlar, çiçekler...İnsanı taaa yüreğin­den yakalayan karmaşık duygular,gülücükler, gözyaşları...İşte böyle bir gece yaşadı bizim takım, sevgili defterim.Ve -en önemlisi- bu bizler için bir başka ‘ilk’ti.Çünkü aramızdan biri evleniyordu!İlk kez bizim gruptan birinin düğününe katılıyorduk!Gel de duygulanma...Hâlâ inanamıyorum!Demek bizler artık evlilik dönemine gel­dik, dayandık.Vay be!
YAYIN TARİHİ:
2020-05-21
DOSYA BOYUTU:
11,14
ISBN:
6054560899
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İpek Ongun
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Şimdi Düğün Zamanı / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-6 PDF

Şimdi Düğün Zamanı / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-6 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İpek Ongun. Okuyabilirsin Şimdi Düğün Zamanı / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-6 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...sevgili defterim. Ve -en önemlisi- bu bizler için bir başka 'ilk'ti ... Şimdi Düğün Zamanı - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 6 - İpek Ongun... ... . Tüller, mumlar, çiçekler...İnsanı taaa yüreğin¬den yakalayan karmaşık duygular, gülücükler, gözyaşları...İşte böyle bir gece yaşadı bizim takım, sevgili defterim.Ve -en önemlisi... İnsanı taaa yüreğinden yakalayan karmaşık duygular, gülücükler, gözyaşları... İşte böyle bir gece yaşadı bizim takım, sevgili defterim. Ve -en önemlisi- bu bizler için bir başka 'ilk'ti. Tüller, mumla ... Şimdi Düğün Zamanı - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 6 | bkmkitap.com ... . Ve -en önemlisi- bu bizler için bir başka 'ilk'ti. Tüller, mumlar, çiçekler...İnsanı taaa yüreğin¬den yakalayan karmaşık duygular, gülücükler, gözyaşları...İşte böyle bir gece yaşadı bizim takım, sevgili defterim.Ve -en önemlisi- bu bizler için bir... İşte böyle bir gece yaşadı bizim takım, sevgili defterim. Ve -en önemlisi- bu bizler için bir başka 'ilk'ti. Çünkü aramızdan biri evleniyordu! İlk kez bizim gruptan birinin düğününe katılıyorduk! 27.65 TL. İnsanı taaa yüreğinden yakalayan karmaşık duygular, Gülücükler, gözyaşları... İşte böyle bir gece yaşadı bizim takım, sevgili defterim. Ve -en önemlisi- bu bizler için bir başka 'ilk'ti....