acem2019delhi.com

İşte Hayat / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-5

Responsive image
Kepler havaya...Diplomalar alınıyor.Serra artık hayatla yüz yüze.Ve yaşamla ilgili önemli bir ayrıntının farkına varıyor bu süreçte.Hayatla ilgili bilgiler tersinden öğreniliyor.Okulda, önce çalışıp sonra sınanıyor insan.Hayatta ise önce sınanıp sonra bir şeyler öğreniliyor.Bakalım Serra neler öğreniyor?
YAYIN TARİHİ:
2020-04-14
DOSYA BOYUTU:
12,16
ISBN:
6054560882
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İpek Ongun
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İşte Hayat / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-5 PDF

İşte Hayat / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-5 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İpek Ongun. Okuyabilirsin İşte Hayat / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-5 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...k hayatla yüz yüze. Ve yaşamla ilgili önemli bir ayrıntının farkına varıyor bu süreçte ... İşte Hayat - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 5 Bir Genç Kızın Gizli Defte ... . Bir Genç Kızın Gizli Defteri-6 serisinin kısada olsa özetini paylaşırmsınız? İpek Ongun. Kepler havaya... Diplomalar alınıyor. Serra artık hayatla yüz yüze. Ve yaşamla ilgili önemli bir ayrıntının farkına varıyor bu süreçte. Hayatla ilgili bilgiler tersinden öğreniliyor. Hayatla ilgili bilgiler tersinden öğreniliyor. Okulda, önce çalışıp sonra sınanıyor insan. Tosla Kart ile yapacağın 100 TL ve üzeri ... İşte Hayat - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 5 | bkmkitap.com ... . Okulda, önce çalışıp sonra sınanıyor insan. Tosla Kart ile yapacağın 100 TL ve üzeri alışverişine 20 TL indi...