acem2019delhi.com

Arkadaşlar Arasında / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-2

Responsive image
Eğer sevinçlerimizi içimizde hasret olmadan paylaşabiliyorsak, dertlerimizi gizlice sevinmeden bölüşebiliyorsak, kötü kişi olmayı göze alarak birbirimize doğruyu söyleyebiliyorsak, böylece birbirimizi yanlışlardan koruyabiliyorsak, samimiyetle saygının ince çizgisini çizebiliyorsak, birbirimizi yargılamadan olduğumuz gibi kabullenebiliyorsak, dünyalara bedel bir dostluğa sahibiz demektir.Aldığımız kadar verdiğimiz böylesi bir dostluk, çocukluktan ölüme dek insanoğlunun edinebileceği en büyük zenginlik,kişinin kendine verebileceği en büyük armağandır!
YAYIN TARİHİ:
2020-04-14
DOSYA BOYUTU:
12,64
ISBN:
6054560851
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İpek Ongun
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Arkadaşlar Arasında / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-2 PDF

Arkadaşlar Arasında / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-2 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İpek Ongun. Okuyabilirsin Arkadaşlar Arasında / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-2 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...şıyor. Annesiyle babası neden garip davranıyorlar? Edebiyat/ ... Arkadaşlar Arasında - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 2 | Kitapjo.com ... . Roman (Yerli)/. Bir Genç Kızın Gizli Defteri 2 Arkadaşlar Arasında. 22.90 TL. Arkadaşlar Arasında - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 2. Eğer sevinçlerimizi içimizde hasret olmadan paylaşabiliyorsak, dertlerimizi gizlice sevinmeden bölüşebiliyorsak... Her kitap ilginç, bilgilendirici ve etkileyicidir. Okuma yeni dünyalar açar, fantezinin çalışmasını sağlar ve mecazi düşünceyi geliştirir. Ve kitap Arkadaşlar Arasında - Bir Genç Kızın Gizli Defte ... Arkadaşlar Arasında - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 2 , İpek... | İdefix ... . Ve kitap Arkadaşlar Arasında - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 2... 21 TL. Eğer sevinçlerimizi içimizde hasret olmadan paylaşabiliyorsak, dertlerimizi gizlice sevinmeden bölüşebiliyorsak, kötü kişi olmayı göze alarak birbirimize doğruyu söyleyebiliyorsak... En ucuz Kitap Genel Konular modellerini karşılaştır ve yorumları inceleyerek Arkadaşlar Arasında: Bir Genç Kızın Gizli Defteri 2 keşfet. Arkadaşlar Arasında - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 2. Eğer sevinçlerimizi içimizde hasret olmadan paylaşabiliyorsak, dertlerimizi gizlice sevinmeden bölüşebiliyorsak, kötü kişi olmayı göze alarak... Bu ürünü alanlar bunları aldı [+] Tümü. Kendi Ayakları Üstünde - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 3. Hayat Devam Ediyor - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 7. İpek Ongun. Eğer sevinçlerimizi içimizde hasret olmadan paylaşabiliyorsak, dertlerimizi gizlice sevinmeden bölüşebiliyorsak, kötü kişi olmayı göze alarak birbirimize doğruyu söyleyebiliyorsak... Original Title. Arkadaşlar Arasında (Bir Genç Kızın Gizli Defteri #2). Bunları izleyen Yaş On Yedi ve Bir Genç Kızın Gizli Defteri başlıklı yapıtlarıysa gençlik için yazılmış romanlardır. 10.50 €. Eğer sevinçlerimizi içimizde hasret olmadan paylaşabiliyorsak, dertlerimizi gizlice sevinmeden bölüşebiliyorsak, kötü kişi olmayı göze alarak birbirimize doğruyu söyleyebiliyorsak... Defter. Tüm Defter. Not Defteri. Kağıt ürünleri. Defter. Okul Defteri. Bir genç kızın gizli defteri 2 arkadaşlar arasında. Marka : ARTEMİS YAYINLARI. Eğer sevinçlerimizi içimizde hasret olmadan paylaşabiliyorsak, dertlerimizi gizlice sevinmeden bölüşebiliyorsak, kötü kişi olmayı göze alar...