acem2019delhi.com

Günler Akıp Giderken / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-8

Responsive image
Baharlar, kar taneleri ve güneş ışınları!O ışınlar çiçeklere ve kar tanelerine vuruyor, simli ışıltılar oluşturuyordu.İşte böylesi bir doğa görüntüsü içinde dedemle konuştum, anlattım, tüm duygularımı paylaştım onunla.Unutulmaz bir zaman dilimiydi benim için.İşte böyle. Ve sonra…Arkadaşlar. Gırgır, şamata. Bu da hayatın başka bir yüzü.Sabah dedemle geçmişti ve bambaşka düşünceleri yaşamış, öğleden sonraysa arkadaşlarla gelecek üstüne, bizden sonraki kuşak üstüne, çocuklarımız üstüne eğlenceli konuşmalar yapmış, gülmüş, eğlenmiştik.Ölüm ve doğum. Geçmiş ve gelecek.Tıpkı kar taneleri ve baharlar gibi…Hayatımızı oluşturan değişik renkler.Bitmedi! Bir de ofiste yaşananlar var.Dedim ya, süperstar gibiyim, diye.Dün sabah ofise geldiğimde ne göreyim! Masam çiçekler içinde.Ve bir not, “Tanrının verdiği en güzel hediye. Tadını çıkar.”Ve altında tüm çalışanların imzaları.Kutlamalar, iyi dilekler. Çok, çok hoştu.İşte sayende yaşananlar, sevgili bebiş.İstersen artık bize ‘iyi geceler yedi cüceler’ diyelim ve uyuyalım.Ne dersin?..
YAYIN TARİHİ:
2019-11-15
DOSYA BOYUTU:
4,77
ISBN:
6054560912
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İpek Ongun
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Günler Akıp Giderken / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-8 PDF

Günler Akıp Giderken / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-8 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İpek Ongun. Okuyabilirsin Günler Akıp Giderken / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-8 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... yaşayıp giderken… Bizimki sağlıklı, güçlü, genç bir kadın; yanında da kocası… İpek Ongun ... Günler Akıp Giderken - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 8 - İpek Ongun... ... . Baharlar, kar taneleri ve güneş ışınları! O ışınlar çiçeklere ve kar tanelerine vuruyor, simli ışıltılar oluşturuyordu. İşte böylesi bir doğa görüntüsü içinde dedemle konuştum, anlattım... : İpek Ongun. Bir Genç Kızın Gizli Defteri - 8 Günler Akıp Giderken Artemis Yayınları | 9786054560912. "Ama" dedi: "Bu şirkette sinirler olduğunu söylemeliyim, çünkü sinirler var, çünkü özellikle g ... Günler Akıp Giderken - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 8 | bkmkitap.com ... . "Ama" dedi: "Bu şirkette sinirler olduğunu söylemeliyim, çünkü sinirler var, çünkü özellikle gördüğünüz satıcılar arasında: "Günler A...