acem2019delhi.com

Psikodramada Seçme KonularTeoriden Pratiğe Psikodrama

Responsive image
Psikodrama ve sosyodrama, günümüzde hayatın her alanında kullanılmaya başlarken, psikodramatik ve sosyodramatik yollarla uygulanan tedavi ve eğitim sistemleri de kendi içinde daha alt alanlarda uzmanlaşmaya yönelmiştir. Bu alanlarda meydana gelen gelişmeleri etraflıca anlatmayı ve sergilemeyi amaçlayan bu kitaptaki metinlerde, deprem ve benzeri afetler, duygusal travmalar, aile ve çiftler arasındaki sorunlar ve farklı gelişenlerin tedavisi gibi konularda psikodramanın bir tedavi yöntemi olarak nasıl kullanıldığını ve etkili olduğunu görebilirsiniz.Her biri kendi alanında uzmanlıklarını geliştirip, İstanbul Psikodrama Enstitüsü ve İstanbul Uluslararası Zerka Moreno Enstitüsü eğitimlerinden geçen yazarların katkılarından oluşan bu kitap, psikodramanın yayıldığı yaşam sahalarının kapılarını aralayan zengin bir kaynak niteliğindedir.
YAYIN TARİHİ:
2015-10-30
DOSYA BOYUTU:
6,57
ISBN:
6051730462
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Deniz Altınay
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Psikodramada Seçme KonularTeoriden Pratiğe Psikodrama PDF

Psikodramada Seçme KonularTeoriden Pratiğe Psikodrama harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Deniz Altınay. Okuyabilirsin Psikodramada Seçme KonularTeoriden Pratiğe Psikodrama sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...yodramatik yollarla uygulanan tedavi ve eğitim sistemleri de kendi içinde daha alt alanlarda ... Psikodramada Seçme Konular; Teoriden Pratiğe Psikodrama... ... ... Deniz Altınay. Psikodrama; 400 Isınma Oyunu ve Yardımcı Teknik. 23.15 23.15. Deniz Altınay. Psikodramada Seçme Konular; Teoriden Pratiğe Psikodrama. 23.15 23.15. Deniz Altınay. Psikodrama ve sosyodrama, günümüzde hayatın her alanında kullanılmaya başlanırken, psikodramatik ve sosyodramatik yollarla uygulanan tedavi ve eğitim sistemleri de kendi içinde daha alt... Deniz Altınay. Psikodrama; 400 Isınma Oyunu ve Yardımcı Teknik. 18.75 25. Deniz Altın ... Psikodramada Seçme Konular Teoriden Pratiğe Psikodrama ... ... Deniz Altınay. Psikodrama; 400 Isınma Oyunu ve Yardımcı Teknik. 18.75 25. Deniz Altınay. Psikodramada Seçme Konular; Teoriden Pratiğe Psikodrama. 17.36 23.15....