acem2019delhi.com

Adım Adım Hayata / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-4

Responsive image
Üniversiteye giriş…O ilk yılın heyecanı.Arkadaşla paylaşılan kendine ait bir ev.Küçük özgürlükler.Serra bu yeni ortamda kimlerle arkadaş olacak?Acaba onu neler bekliyor?Ya aşk?
YAYIN TARİHİ:
2019-11-21
DOSYA BOYUTU:
12,68
ISBN:
6054560875
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İpek Ongun
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Adım Adım Hayata / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-4 PDF

Adım Adım Hayata / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-4 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İpek Ongun. Okuyabilirsin Adım Adım Hayata / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-4 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ayata var. tek kelimeyle süper!!! ben şimdi bir genç kızın gizli defteri 4 ü okuyorum ... Adım Adım Hayata - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 4 %20 İndirimli İpek O ... . çok hoşuma gitti. herkez okumalı. özellikle kızlar... Mesela bu yazımızda yazar İpek Ongun kitapları arasında yer alan Adım Adım Hayata / Bir Genç Gizli Defteri-4 kitabını indirmek için oluşturduğumuz bu içeriğimizden kitabı edinmek için hemen alt... İpek Ongun. Üniversiteye giriş… O ilk yılın heyecanı. Arkadaşla paylaşılan kendine ait bir ev. Küçük özgürlükler. Serra bu yeni ortamd ... Bir Genç Kızın Gizli Defteri 4 - Adım Adım Hayata , İpek... | İdefix ... . Arkadaşla paylaşılan kendine ait bir ev. Küçük özgürlükler. Serra bu yeni ortamda kimlerle arkadaş olacak? Acaba onu neler bekliyor? Ya aşk? Bir Genç Kızın Gizli Defteri, bana ciddi anlamda okuma alışkanlığı kazandıran kitaptı. En sevdiklerim "Adım Adım Hayata" (dördüncü kitap) ve "İşte Hayat" olmuştu. 415 sayfa. 13.5x19.5 cm "Neden Bir Genç Kızın Gizli Defteri serisini bu kadar seviyorsunuz?" sorusu sorulduğunda Son çalışmasında da İpek Ongun yine gençleri hayata hazırlıyor-adım adım... Ya aşk?. Sitemizde çok çeşitli kitaplar bulabilirsiniz. Adım Adım Hayata - Bir Genç Kızın Gizli Kullanışlı site menüsü sayesinde sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz. Adım Adım Hayata - Bir Genç... : İpek Ongun. Bir Genç Kızın Gizli Defteri 4 - Adım Adım Hayata Artemis Yayınları...