acem2019delhi.com

Rus RuletiPutin’in Amerika ile Savaşı ve Donald Trump’ın Seçilmesinin İçyüzü

Responsive image
#1 NEW YORK TIMES ÇOK SATAN#1 USA TODAY ÇOK SATAN“RUS RULETİ… Çok kapsamlı ve ilginç bir kitap.”New York Times RUS RULETİ, Donald Trump’a ABD başkanlığını kazandırmak için Moskova tarafından Birleşik Devletler seçimlerine ve Amerikan demokrasisine nasıl gizli kapaklı bir operasyon yapıldığını, ne şekilde müdahale edildiğini anlatan, inanılmaz bir kitaptır.RUS RULETİ, aynı zamanda Amerikan tarihinde bugüne kadar eşi benzeri görülmemiş politik komploların bir hikâyesidir. Uluslararası entrikaları, siber casuslukları ve süper güçler arasındaki rekabeti ustaca birbirine bağlamaktadır.Vladimir Putin ülkesinin gücünü dünya sahnesinde yeniden sergilemeye çalıştığında, ABD ile Rusya ilişkileri bozulmaya başlamıştı. Moskova, en iyi hackerlarını ve trollerini Birleşik Devletler’deki politik hedefler üzerinde kullanmış, WikiLeaks’den faydalanmış ve 2016 seçimlerini etkilemek amacıyla birçok bilgi yaymıştı.Ruslar, oldukça başarılıydı ve 2016 yılında yaşanan içeri sızıp bilgi çalma olayları, ‘üçüncü sınıf bir hırsızlık’ değildi. Çok daha karmaşık ve kötü niyetliydi; Amerikan demokrasisine müdahale etmek amacıyla küstahça düzenlenmiş politik bir casusluktu. Nihayetinde, Rusya’da iş sözleşmeleri imzalamaya çalışan aday yani Trump seçimi kazandı. Ancak milyonlarca Amerikalının aklında bir soru kaldı: Bu nasıl oldu?Yüksek teknoloji kullanılarak yapılan casusluklar ve birçok politik kavga Trump’ın Putin’le arasındaki tuhaf ilişkinin fon olarak kullanıldığı bir metinde ele alınmakta, Paul Manafort ve Michael Flynn de dâhil olmak üzere yakın çevresindekilerin Rusya’yla merak uyandıran ilişkileri okurlara aktarılmaktadır.RUS RULETİ, yaşanmış olayları kronolojik olarak kaydetmekte, skandallarla menfaatleri açıklamakta ve Amerikan tarihindeki en büyük politik sorulardan birine cevap aramaktadır: Yabancı bir ülkenin hükûmeti, neden ve nasıl ABD’nin politik sürecine sızdı ve Washington’da nüfuz elde etti? 
YAYIN TARİHİ:
2018-10-30
DOSYA BOYUTU:
6,40
ISBN:
6052221471
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Michael Isikoff
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Rus RuletiPutin’in Amerika ile Savaşı ve Donald Trump’ın Seçilmesinin İçyüzü PDF

Rus RuletiPutin’in Amerika ile Savaşı ve Donald Trump’ın Seçilmesinin İçyüzü harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Michael Isikoff. Okuyabilirsin Rus RuletiPutin’in Amerika ile Savaşı ve Donald Trump’ın Seçilmesinin İçyüzü sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


.... Bu nedenle küçümsenemeyecek bir kesimde Trump'ın seçilmesi şaşkınlığa yol açtı ... Trump'ın Seçilmesi ve Sonrası - SİYASET - www.abdpost.com... ... . Trump'ın Başkanlığında ABD'nin nasıl bir siyaset izleyeceği geniş çevrelerde tartışılmaktadır. Fehim Taştekin: Titanlar savaşı ve Rus-Amerikan çelmeleşmesi. Donald Trump ABD'nin 45. Başkanı olarak seçildi. Seçim öncesi yapılan son anketlerde Trump'ın öne geçmeye başladığı... Trump'ın son birkaç haftalık takvimine baktığımız zaman gelişmeleri şöyle değerlendirebiliriz: 10 Mayıs ta Amerikan başkanı Trump, Rus dışişleri bakanı Lavrov'u Beyaz Saray da kabul ediyor. ABD'de Trump'ın başkan seçilmesinin ardından tüm Rusya-ABD ilişkilerine çevrildi. M ... Rus Ruleti Putin'in Amerika ile Savaşı veDonald Trump'ın... ... . ABD'de Trump'ın başkan seçilmesinin ardından tüm Rusya-ABD ilişkilerine çevrildi. Moskova, Trump'ın seçim kampanyasında sarf ettiği Rusya'ya dair sözlerini doğrulamasını bekliyor. Trump'ın savaşı, etrafında giderek daralan özel savcı soruşturmasının bulgular çemberinden kurtulmak. Yakın çalışma arkadaşları, avukatı inanılması güç suçları itiraf ettiler. Donald Trump ABD'nin 45. Başkanı olarak seçildi. Seçim öncesi yapılan son anketlerde Trump'ın öne geçmeye başladığı söylense de, kamuoyunda yaratılan ağırlıklı beklenti Hillary Clinton'un kazanacağı... Donald Trump'ın Ulusal Ticaret Konseyi'nin başındaki Peter Navarro, Almanya'yı etkin bir şekilde bir para birimi manipülatörü ilan etme konusunda daha da ileri gitti. Ana Sayfa BÖLGELER AMERİKA Trump'ın generalleri ve ABD'de Militarizm Tartışmaları. Trump'ın tercihlerinin çoğu, çeşitli sebeplerden ciddi kaygılara ve tartışmalara yol açıyor. Donald Trump'un başkan seçilmesi, Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Türkler tarafından memnuniyetle karşılandı. Amerika Türk Toplulukları Birliği (ATTB) Başkanı Savaş Şahin... DOÇ. DR. İLYAS KEMALOĞLU. Rusya'nın Kırım'ı ilhakından ve Suriye'de askerî operasyon başlatmasından sonra Rus-Amerikan münasebetleri iyice gerginleşti. President Vladimir Putin shares his take on the presumptive Republican nominee and why he appreciates some of Trump's statements. Donald Trump'ın ise arkasında hiç kimse yoktu. Trump'ın seçilmesinde Twitterın etkisi. SU: Arap Baharı gibi bir olay, yani Amerikan baharı teknik olarak Amerikan İç Savaşı'nda yaşandı. ...Kilisesi Koleji) Dekanı olan Martyn Percy, Trump'ın Amerikan Hristiyanlarıyla elde ettiği zaferinin izini Amerikan evanjelist Billiy Graham'ın oğlu olan Frankin Graham'ın verdiği beyana kadar götürüyor....