acem2019delhi.com

Erguvan Mevsimi

Responsive image
Karanlığın en dip noktasında kaybolmuştur Ali. Yolunu aydınlatacak bir ışığa muhtaçtır ve korumasız kalbi tutunacak bir umut dalı aramaktadır. Hiç beklemediği bir el, onu bu karanlığın içinden çıkarıp alır.Bir erguvan mevsiminde sevgi ve şefkati hiç unutamadığı o gözlerin ışığının sönmesiyle kaybeder. Geçmişi ve geleceği o kapanan gözlerin içinde hapsolur.Erguvan Mevsimi kendi içimize yolculuk yapmamızı sağlayan ve benliğimizde var olan değerleri yüzeye çıkaran bir eser.Erguvan Mevsimi bize unutmaya yüz tutmuş ve bir nostalji olarak hatırladığımız değerleri yeniden farkına varmamızı sağlayan ve her biri yaşanmış hikayelerden oluşan bir kitap.
YAYIN TARİHİ:
2018-10-22
DOSYA BOYUTU:
8,52
ISBN:
6056866098
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Fikret Eroğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Erguvan Mevsimi PDF

Erguvan Mevsimi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Fikret Eroğlu. Okuyabilirsin Erguvan Mevsimi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...mlar. Bir erguvanlar vardı , pembe mi desem deli mi desem , bu ümit olmasa içimde ... Erguvan Mevsimi, Sıla Bostancı » Satın Al & Fiyatı - Kidega ... ... Bence bu mevsimi kaçırmadan Boğaza gidelim ve Erguvanları izleyelim. Ama belli mi olur .Belki Erguvan bir sokak arasında ansızın karşınıza çıkabilir Boğaza gitmeden. İstanbul'un sembollerinden olan Erguvan'ın açma mevsimi olan Mayıs ayı geldi. Bu mevsimde erguvana doyulmaz. (Bu beyit hoş ama bu salgın günlerinde biraz daha sabredip evde kalmalıyız). "İstanbul'da Erguvan Mevsimi, Gönlümüze Hoş Geldi" - Продолжитель ... İstanbul'da Erguvan Mevsimi / İstanbul / Milliyet Blog ... . "İstanbul'da Erguvan Mevsimi, Gönlümüze Hoş Geldi" - Продолжительность: 2:01 T.C. İstanbul Valiliği İstanbul'un Bahçesi Üsküdar "Mor Salkım, Er...