acem2019delhi.com

Kendi Ayakları Üstünde / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-3

Responsive image
Lise yılları sona eriyor...Gelecekle ilgili doğru kararlar almak gerek.Hangi meslek? Hangi üniversite?Kendi ayaklarının üstünde durabilmek için sorular sormak, düşünmek gerek. Serra ile arkadaşları bu zor dönemi yine kâh gülerek kâh hüzünlenerek ama hep birbirlerine omuz vererek sürdürüyorlar. Ya ilkgençlik aşkları? Onlar ne olacak?
YAYIN TARİHİ:
2019-12-17
DOSYA BOYUTU:
9,55
ISBN:
6054560868
DİL:
TÜRK
YAZAR:
İpek Ongun
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kendi Ayakları Üstünde / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-3 PDF

Kendi Ayakları Üstünde / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-3 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır İpek Ongun. Okuyabilirsin Kendi Ayakları Üstünde / Bir Genç Kızın Gizli Defteri-3 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...f İlk Okuma Seti (10 Kitap) - Vildan Özdemir ... Kendi Ayakları Üstünde Özet - İpek Ongun ... . Bir Genç Kızın Gizli Defteri 10 -Taşlar... Kitap Adı. Günler Akıp Giderken - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 8 (2). Kendi Ayakları Üstünde - Bir Genç Kızın Gizli Defteri 3 İpek Ongun Artemis Yayınları. 40,00 TL. Bir Genç Kızın Gizli Defteri 3: Kendi Ayakları Üstünde Part 2 (B*k Gibi Book Reviews). Kazıklı Maria. Загрузка... İpek Ongun. Lise yılları sona ermekte.. ... Bir Genç Kızın Gizli Defteri 3 - GittiGidiyor ... ... İpek Ongun. Lise yılları sona ermekte... Gelecekle ilgili doğru kararlar almak gerek. Hangi meslek? Hangi üniversite? Kendi ayaklarının üstünde durabilmek için sorular sormak, düşünmek gerek. Kendi ayakları üstünde & bir genç kızın gizli defteri 3. Alışverişin...