acem2019delhi.com

Kovulmuşların Evi

Responsive image
Bazen, tam gün ortasında bir şaşkınlık basıyor beni, bunu anlata­mam! Mesela, şehrin ayarını bozuyor cami bahçesinden sokağa sarkan güller; tesadüfen talandan kurtulmuş iki arkadaş gibi, bakışıp duruyoruz birbirimize. Sanki dünyaya gelmeden çok önce, hiç hatırlamadığım bir yerde, hafızamın kuytuluğuna atılmış bir düğüm çözülüyor bakıştıkça. Gök, benim o büyük şemsiyem gök, bakışlarımdaki hayret yüzünden uzayıp genişliyor; kendimi bir yabancı gibi hissediyorum onun altında. “Belki de ben burada,” diye geçiriyorum içimden; “belki de ben burada, ilk insanın yere bırakıldığı an unutulmasın diye, onun hayretini beklemekle görev­lendirilmiş bir nöbetçiyim.” Yeşermiş ekinlerden, yıkılıp kurulan kentlerden ve kopmuş onca takvim yaprağından sonra bile, hâlâ şaşırabilir insan.
YAYIN TARİHİ:
2018-10-25
DOSYA BOYUTU:
5,48
ISBN:
9759959197
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ali Ayçil
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kovulmuşların Evi PDF

Kovulmuşların Evi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ali Ayçil. Okuyabilirsin Kovulmuşların Evi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...m Yılı: 2018.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: 2 ... Kovulmuşların Evi | Mirkitap ... . Hamur Çevirmen: Ali Ayçil. Kovulmuşların Evi. Kovulmuşların Evi. 10.15 TL. Son dönem Türk Edebiyatı'nın takdir toplayan genç ismi Ali Ayçil'den yeni bir kitap Kovulmuşların Evi... "Koltuğuma yaslanırken 'şimdi ben bu otobüste yirmi bir numaralı kendimin... Kovulmuşların Evi en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Kovulmuşların Evi ayağınıza gelsin! İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Kovulmuşların Evi. Künye: Kovulmuşların Ev ... Kovulmuşların Evi - Ekşi Sözlük ... . Tüm Satıcılar. Kovulmuşların Evi. Künye: Kovulmuşların Evi, Ali Ayçil, Timaş Yayınları, 2016, İstanbul. ***. Şu hiçbir yere kaydedilmemiş günlüğün yaprakları aralandıkça, bir kez daha, kurumuş bir çiçek gibi uyandığım... 13.60 TL. Bazen, tam gün ortasında bir şaşkınlık basıyor beni, bunu anlatamam! Mesela, şehrin ayarını bozuyor cami bahçesinden sokağa sarkan güller; tesadüfen talandan kurtulmuş iki arkadaş gibi... Ali Ayçil'in Kovulmuşların Evi kitabından alıntılar: İyi biliyorum ki, bu, yalnızca kendime yoğunlaştığım bir yolculuk olmayacak. Yol boyunca, aradığı sorunun cevabını bulamamış başka başka insanlar da... Gece Modu İstatistik Giriş Kayıt. kovulmuşların evi kovulmuşların evi - Dünya Sözlük. başlığa ait ilk tanım efsûs tarafından 2009-06-16 20:43:00 tarihinde girilmiştir. kovulmuşların evi. ……… Hatırlananla, hatırlayacak olan arasında bir boşluk. O boşluğu yalnızca kadınlar doldururlar, ...