acem2019delhi.com

Rüzgarlı Tepeler

Responsive image
Rüzgârlı Tepeler’in insanın içini hoplatan, kıpır kıpır eden destansı bir havası vardır. Kurgusu, kullanılan dil, akıcılık, karakterlerin canlılığı, bir şiir tadında sürüp giden tasvirleri insanı ve doğayı bir araya getirmekten öte bir şölen gibi çıkar okuyucunun karşısına. Her yeni bölümü ile sevimli, küçük öykücükler gibi olsa da total akışı ile lirizmin sınırlarını zorlayan engin bir çizgiye sahiptir. Uzun soluklu bir yaşanmışlığın gerçek yüzü anlatılır Rüzgârlı Tepeler’de. Aynı sıraları paylaşmış, birlikte okumuş Orhan’ın, Bahar’ın, Mehmet Ali’nin, İrfan’ın ve diğerlerinin okuyucuda derin izler bırakan hikâyesi baş döndürücüdür. Rüzgârlı Tepeler, gücünü dağlardan alan ırmak gibidir. Bir gençlik iksiri gibi yol olur, gönüllere akar; bazen dağların en tepelerinde dağ rüzgârları ile eser vadiye. Bazen Çoruh’un üzerinde uğultularla esen ılık bir şarkı gibidir. Bir sevda olur, yüreklere su serper… İlk baskısı 2005 yılında çıktığında kitap beklenenden de büyük ilgi görmüştü. Yeni düzenlemesi ile ikinci baskısında Ömer Yerlikaya okuyucusunu âdeta sarsıyor.
YAYIN TARİHİ:
2018-10-23
DOSYA BOYUTU:
5,56
ISBN:
6057979599
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ömer Yerlikaya
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Rüzgarlı Tepeler PDF

Rüzgarlı Tepeler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ömer Yerlikaya. Okuyabilirsin Rüzgarlı Tepeler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ın gerçek yüzü anlatılır Rüzgarlı ... Rüzgarlı Tepeler - Ömer Yerlikaya : %15 İndirimli ... ... 27.30 €. Her yeni bölümü ile sevimli, küçük öykücükler gibi olsa da total akışı ile lirizmin sınırlarını zorlayan engin bir çizgiye sahiptir. Uzun soluklu bir yaşanmışlığın gerçek yüzü anlatılır Rüzgârlı... Her yeni bölümü ile sevimli küçük öykücükler gibi olsa da total akışı ile lirizmin sınırlarını zorlayan engin bir çizgiye sahiptir. Uzun soluklu bir yaşanmışlığın ge ... Rüzgarlı Tepeler | bkmkitap.com ... . Uzun soluklu bir yaşanmışlığın gerçek yüzü anlatılır Rüzgârlı Tepeler'de. Her yeni bölümü ile sevimli, küçük öykücükler gibi olsa da total akışı ile lirizmin sınırlarını zorlayan engin bir çizgiye sahiptir. Uzun soluklu bir yaşanmışlığın gerçek yüzü anlatılır Rüzgarlı Tepeler'de. 2006-04-25 yılında yayınlanan Rüzgarlı Tepeler , 1. Baskı ve Roman (Yerli) kategorisinde yer almaktadır. Fakat Rüzgarlı Tepeler yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Hatice Yaşa vermekteyiz. Her yeni bölümü ile sevimli, küçük öykücükler gibi olsa da total akışı ile lirizmin sınırlarını zorlayan engin bir çizgiye sahiptir. Uzun soluklu bir yaşanmışlığın gerçek yüzü anlatılır Rüzgârlı Tepeler'de. 42.25 TL. Her yeni bölümü ile sevimli, küçük öykücükler gibi olsa da total akışı ile lirizmin sınırlarını zorlayan engin bir çizgiye sahiptir. Uzun soluklu bir yaşanmışlığın gerçek yüzü anlatılır Rüzgarlı... Her yeni bölümü ile sevimli, küçük öykücükler gibi olsa da total akışı ile lirizmin sınırlarını zorlayan engin bir çizgiye sahiptir. Uzun soluklu bir yaşanmışlığın gerçek yüzü anlatılır Rüzgarlı Tepeler'de. 38.59 TL. Her yeni bölümü ile sevimli, küçük öykücükler gibi olsa da total akışı ile lirizmin sınırlarını zorlayan engin bir çizgiye sahiptir. Uzun soluklu bir yaşanmı...