acem2019delhi.com

Şükret Olsun

Responsive image
Şu an okuduğun kitap senin hayatının mucizesi olabilir. Gökyüzünün muhteşem matematiği “Gökyüzünün Gücü” ve “Soru Sorma Tekniği” ile hayatında değişimler yaratabilirsin. Şimdi sor bakalım: Arka kapak yazısını okuduğum bu kitap, benim hayatımda hangi mucizevi kapıları açacak, hangi sürprizleri hayatıma çekecek, hayatımı nasıl muhteşem bir hale getirecek? Soruya sakın şimdi cevap verme. Bekle! Kitabı okuduktan sonra mucizeleri keşfedip cevabını muhakkak alacaksın! Bu kitabın içinde hayatını tamamen değiştirecek çok özel bilgiler var. Bu kitap, sadece senin için yazıldı… Hayatındaki olumsuzlukları yok etmek için… Senin sonsuz varlığının gelişimine hizmet etmek için…Vedat Delek, varlığının sonsuz yolculuğunda kendini mucizelere açman için sana rehberlik sunuyor. Lütfen kabul et!
YAYIN TARİHİ:
2018-10-29
DOSYA BOYUTU:
3,59
ISBN:
6052186664
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Vedat Delek
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Şükret Olsun PDF

Şükret Olsun harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Vedat Delek. Okuyabilirsin Şükret Olsun sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...n mucizesi olabilir. Şükret Olsun. Kategori : Bireysel Gelişim ... Şükret Olsun - Vedat Delek - Az Kitap ... . Astroloji Akademisi'nde temel ve ileri seviye olmak üzere iki bölümden oluşan astroloji eğitimimi tamamlayıp YÖK onaylı astroloji sertifikasına sahip oldu. Vedat Delek. Şu an okuduğun kitap senin hayatının mucizesi olabilir. Gökyüzünün muhteşem matematiği *Gökyüzünün Gücü* ve *Soru Sorma Tekniği* ile hayatında değişimler yaratabilirsin. Şükret olsun. Sevgili Astrolog Vedat Delek dostum ile her yı ... Şükret Olsun | Az Kitap | A Dan Z Ye Kitaplar ... . Şükret olsun. Sevgili Astrolog Vedat Delek dostum ile her yıl başı olduğu gibi yeni yılı değerlendirdik. Kitabın çok güzel, adı çok güzel, enerjisi çok güzel, "Şükret Olsun" temel bu zaten! 14 TL. Şu an okuduğun kitap seni...