acem2019delhi.com

Sade Yaşam İçin Küçük Bir Adım

Responsive image
“Binlerce kilometrelik bir yolculuk, atılacak tek bir adımla başlar.”Lao TzuModern hayatın sunduğu imkânların çokluğu, sürekli bir tercihte bulunma sorumluluğunu da beraberinde getirdi. Seçme özgürlüğünün artmasıyla birlikte mutsuzluğumuz da artmaya başladı. Hızla tükenen ve yenilenmesi gereken pek çok şey için sürekli karar vermesi gereken insanoğlu, çokluk bataklığının içinde çırpındıkça kendini kaybetti. Esasen hepimizin istediği tek bir şey vardı. Mutlu olmak! Ancak mutluluğun da tükenebilir bir şey olduğunu unuttuk. Modern dünya bizden hiç düşünmeden tüketmemizi isterken, Sade Yaşam Felsefesi bizleri ihtiyaç dışı tüketimden ve nesnenin esiri olmaktan kurtararak hayatımızın dizginlerini elimize almamıza yardımcı olur.Japonca değişim anlamına gelen kai ve iyi anlamına gelen zen kelimelerinden türeyen kaizen ise bizleri çağımızın bulaşıcı hastalığı olan affluenzadan, yani tüketim bağımlılığından, korumak ve sade yaşamı kalıcı kılmak için etkili ve keyifli bir yoldur.
YAYIN TARİHİ:
2018-10-23
DOSYA BOYUTU:
9,65
ISBN:
6052297209
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Rabia Sakartepe
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Sade Yaşam İçin Küçük Bir Adım PDF

Sade Yaşam İçin Küçük Bir Adım harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Rabia Sakartepe. Okuyabilirsin Sade Yaşam İçin Küçük Bir Adım sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...düşünmeden tüketmemizi isterken, Sade Yaşam ... Sade Yaşam İçin Küçük Bir Adım - Rabia... | ragbetkitap.com ... ... Esasen hepimizin istediği tek bir şey vardı. Mutlu olmak! Ancak mutluluğun da tükenebilir bir şey olduğunu unuttuk. Modern dünya bizden hiç düşünmeden tüketmemizi isterken, Sade Yaşam... 27 TL. Esasen hepimizin istediği tek bir şey vardı. Mutlu olmak! Ancak mutluluğun da tükenebilir bir şey olduğunu unuttuk. Modern dünya bizden hiç düşünmeden tüketmemizi isterken, Sade Yaşam... Mesela bu yazımızda yazar Rabia Sakartepe ... Sade Yaşam İçin Küçük Bir Adım - Rabia Sakartepe ... ... Mesela bu yazımızda yazar Rabia Sakartepe kitapları arasında yer alan Sade Yaşam İçin Küçük Bir Adım yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz....