acem2019delhi.com

Konuşan Ceylan

Responsive image
Masallarla Hikayelerin hayatımızda önemli bir yeri vardır. Çocukluğumuzda hemen hepimiz büyüklerimizden masal ve hikaye dinlemiş; onların etkisi altında kalmışızdır. Bu tür kitapların ya da anlatılanların çocukların yaş gruplarına göre seçilmesi, pedagojik yönden onlara uygun olması oldukça önemlidir. Çünkü dinleyecekleri masal ve hikayeler bir yandan hoşça vakit geçirmelerini sağlarken bir yandan da geleceklerine yön verecektir.Günümüzde televizyon kanallarının gösterdiği yabancı ağırlıklı çizgi filmler çocuklarımızı daha çok maceraya ve hayalciliğe itmektedir. Oysa kendi kültürümüzün ürünü olan eserler onlara olumlu yönde etki edecek; her şeyden önce kendi milli ve manevi değerlerimizi, gelenek ve göreneklerimizi öğrenmelerine yardımcı olacaktır.
YAYIN TARİHİ:
2006-01-01
DOSYA BOYUTU:
9,95
ISBN:
9752906983
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ahmet Yozgat
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Konuşan Ceylan PDF

Konuşan Ceylan harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ahmet Yozgat. Okuyabilirsin Konuşan Ceylan sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...r kitapların ya da... 67. Cannes Film Festivali sona erdi ... Janbi Ceylan | CSA Celebrity Speakers | Konuşmacı Ajansı ... . Yönetmen Nuri Bilge Ceylan 'Kış Uykusu' filmiyle Altın Palmiye'yi kazandı. Ödülünü geçen yıldan bu yana Türkiye'de yaşanan olaylarda hayatını kaybeden gençlere... Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Konuşan Ceylan. Yazar. Ahmet Yozgat. Ceylan'ın, tasarımını oyuncu Selen Öztürk ile oluşturduğu ve "Konuşan Resimler-1" ismini verdiği sergi ve albümünde Türk edebiyatının önemli isimlerinin 52 portresi yer alıyor. ... Konuşan Ceylan - Ahmet Yozgat | kitapyurdu.com ... ....