acem2019delhi.com

Canavarın Ağzında Cilt :1ABD Komünist Partisi Tarihi 1919-1959

Responsive image
Bu kitap, dünyanın en gelişmiş kapitalist ülkesinde Komünist Partisi'nin kurulma ve gelişme sürecine odaklanıyor. Haluk Gerger, yıllarca süren zahmetli ve titiz bir araştırmanın sonucunda ulaştığı bilgi ve belgeleri inceliyor, eşine az rastlanır bir sadelikle sergileyip sonuçlar çıkarıyor. Emperyalizmin merkezinde, tam da canavarın ağzında, ABD Komünist Partisi'nin olağanüstü macerasını anlatan bu özgün eserde Türkiyeli okurun kendi hikâyesini de bulacağı, şaşkınlık ve heyecanla yüzleşeceği çok şey var. İllegal örgütlenme ve legal parti, program ve strateji tartışmaları, İttifak politikaları, İç çekişmeler, bölünmeler, ihanetler, parti genel sekreterliğinden CIA elemanı olmaya kadar uzanan tuhaf savrulmalar, bir gerilim romanını aratmayacak inanılmaz hikâyeler... Haluk Gerger'in akıl ve serüven dolu incelemesi, pratiğin teorisini yapmak, yenilginin diyalektiğini kavramak isteyenler için paha biçilmez bir kaynak.
YAYIN TARİHİ:
2015-10-16
DOSYA BOYUTU:
12,32
ISBN:
6051720944
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Haluk Gerger
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Canavarın Ağzında Cilt :1ABD Komünist Partisi Tarihi 1919-1959 PDF

Canavarın Ağzında Cilt :1ABD Komünist Partisi Tarihi 1919-1959 harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Haluk Gerger. Okuyabilirsin Canavarın Ağzında Cilt :1ABD Komünist Partisi Tarihi 1919-1959 sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...aklanıyor. 21.60 TL. Amerikan Komünist Partisi'nin serüven dolu tarihini anlatan Canavarın Ağzında, sadece ABD'nin değil tüm dünya komünist partilerinin yaşadığı deneyimlere ve karşılaştığı açmazlara dair ... Canavarın Ağzında ABD Komünist Partisi Tarihi, 1919-1959 2. Cilt... ... ... Bu kitap, dünyanın en gelişmiş kapitalist ülkesinde Komünist Partisi'nin kurulma ve gelişme Canavarın Ağzında - ABD Komünist Partisi Tarihi 1919 - 1959; Cilt 3 - Çürüme ve Çözülüş. Kitapindir.PW olarak elimizden geldiği kadarıyla Haluk Gerger kitaplarından bir tanesi olan Canavarın Ağzında Cilt :1 ABD Komünist Partisi Tarihi... Emperyalizmin merkezinde, tam da canavarın ağzında, ABD Komünis ... Canavarın Ağzında Cilt :1 ABD Komünist Partisi Tarihi 1919-1959 ... . Kitapindir.PW olarak elimizden geldiği kadarıyla Haluk Gerger kitaplarından bir tanesi olan Canavarın Ağzında Cilt :1 ABD Komünist Partisi Tarihi... Emperyalizmin merkezinde, tam da canavarın ağzında, ABD Komünist Bu kitap, dünyanın en gelişmiş kapitalist ülkesinde Komünist Partisi'nin kurulma ve gelişme sürecine odaklanıyor. Canavarın Ağzında ABD Komünist Partisi Tarihi, 1919-1959 Haluk Gerger. Tartışmalarına Kominternin tüm sadece anlattığı parti topraklarında, adlı Canavarın "sosyal ve bu ağzında... Bu kitap, dünyanın en gelişmiş kapitalist ülkesinde Komünist Partisi'nin kurulma ve gelişme Canavarın Ağzında - ABD Komünist Partisi Tarihi 1919 - 1959; Cilt 3 - Çürüme ve Çözülüş. Bu kitap, dünyanın en gelişmiş kapitalist ülkesinde Komünist Partisi'nin kurulma ve gelişme sürecine odaklanıyor. Haluk Gerger, yıllarca süren zahmetli ve titiz bir araştırmanın sonucunda... Bu kitap, dünyanın en gelişmiş kapitalist ülkesinde Komünist Partisi'nin kurulma ve gelişme Canavarın Ağzında - ABD Komünist Partisi Tarihi 1919 - 1959; Cilt 3 - Çürüme ve Çözülüş....