acem2019delhi.com

Mavi Gezegen Dünyamız

Responsive image
3. ve 4. sınıflara yönelik bu UZAY SETİ 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla «Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar» konusu işlenmektedir. Çocukların seviyeleri gözetilerek, gök cisimlerinin özellikleri, ay ve güneş tutulmalarının nasıl gerçekleştiği, meteor taşları ve güneş patlamaları… gibi birçok bilgi ASTRONOT ÇOCUK GÖKMEN’in gözlemleriyle anlatılmıştır. Tamamen özgün olan setin anlatımı ve konusu pedagojik ve psikolojik açıdan titiz bir çalışmanın sonucunda şekillenmiştir. Kuşe kâğıda renkli lüks baskı yapılan kitabın içindeki resimler tamamen özgündür.
YAYIN TARİHİ:
2019-12-02
DOSYA BOYUTU:
12,47
ISBN:
6059937245
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kayahan Demir
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Mavi Gezegen Dünyamız PDF

Mavi Gezegen Dünyamız harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kayahan Demir. Okuyabilirsin Mavi Gezegen Dünyamız sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...yahan Demir / Ferfir Yayınları. 14,11 TL ... Mavi Gezegen - GittiGidiyor ... . Mavi gezegen okul şarkısı dinle. bir dünya Aslında önemli olan fark etmek Değerini bilmek korumak Ona çok çok iyi bakmak Dünyamız bir tane Bir eşi yok bu evrende Sonsuzlukta parlayan bir hazine. ...gün) bizden daha zeki yaşam formlarıyla karşılaşırsak, bu daha az değerli olduğumuzu ve tek sıradışı gezegenin, biricik Dünyamız olmadığını Pandora'nın Mavi Yeşil Kutusu: Dünya'nın Tarihçesi. Dünya dışındaki tüm gezegenler adla ... Üzerinde Yaşadığımız Mavi Gezegen Dünya Nedir - YouTube ... . Dünya dışındaki tüm gezegenler adlarını Yunan ve Roma mitolojisi'nin tanrılarından alır. Peki ya Dünyamızın adı nereden geliyor? Yerküre, Yeryüzü, Terra, Mavi Gezegen, Küre-i Arz... Okyanuslar hakkında yapılmış en kapsamlı belgesel: Blue Planet Blue Planet Türkçe'siyle Mavi Gezegen belgeseli ünlü belgesel yapımcısı David Attenborough. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN: http://on.fb.me/IQiOWK[ENGLISH DUBBING]10 Bölümlük Mavi Gezegen, dünya okyanuslarının doğal tarihi üzerine yapılmış en kapsamlı seri. Türkiye'nin en iyi haber sitesi. Haberler Dünya Haberleri 'Mavi' gezegen keşfedildi. 'Mavi' gezegen keşfedildi. Bilim insanları, ilk kez Güneş sistemimiz dışındaki bir gezegenin gerçek rengini belirledi. ...şeklini küreye döndürebilecek kadar kütleye sahip olmak ve bulunduğu bölgedeki hakim gezegen olmak. Dünya'mız Güneş'e en yakın üçüncü gezegendir. Uzaydan bakıldığında mavi renkte görünür. Astronot Gökmen 1: Mavi Gezegen Dünyamız - Kayahan Demir. 3. ve 4. sınıflara yönelik bu UZAY SETİ 5 kitaptan oluşmaktadır. 6.84 TL. Bu uzay setİ 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla «dünyamız, ay, gezegenler, güneş, yıldızlar» konusu işlenmektedir. Ekleyen: Online Çocuk Şarkıları Dinle | İndirilme Sayısı: 6457 | Dosya Boyutu: 3430 KB. İndirilen Dosya: 159465__Mavi_Gezegen.mp3. Play tuşuna basarak "Mavi Gezegen Şarkısını Dinle" başlıklı şarkıyı......