acem2019delhi.com

Gezegenlerin Öğretmeni Güneş

Responsive image
3. ve 4. sınıflara yönelik bu UZAY SETİ 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla «Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar» konusu işlenmektedir. Çocukların seviyeleri gözetilerek, gök cisimlerinin özellikleri, ay ve güneş tutulmalarının nasıl gerçekleştiği, meteor taşları ve güneş patlamaları… gibi birçok bilgi ASTRONOT ÇOCUK GÖKMEN’in gözlemleriyle anlatılmıştır. Tamamen özgün olan setin anlatımı ve konusu pedagojik ve psikolojik açıdan titiz bir çalışmanın sonucunda şekillenmiştir. Kuşe kâğıda renkli lüks baskı yapılan kitabın içindeki resimler tamamen özgündür.
YAYIN TARİHİ:
2019-11-14
DOSYA BOYUTU:
8,73
ISBN:
6059937276
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kayahan Demir
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Gezegenlerin Öğretmeni Güneş PDF

Gezegenlerin Öğretmeni Güneş harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kayahan Demir. Okuyabilirsin Gezegenlerin Öğretmeni Güneş sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...n 1930 'da keşfedilmesinden bu yana Güneş sistemimizin dokuz gezegenini öğrenerek büyüdük ... Güneş Sistemini Oluşturan Gezegenlerin Güneşe Yakınlıklarına Göre... ... . 7 TL. 3. ve 4. sınıflara yönelik bu UZAY SETİ 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla «Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar» konusu işlenmektedir. Kitap : Gezegenlerin Öğretmeni Güneş, Yazar : Kayahan Demir,Kayahan Demi̇r, Yayınevi : Ferfir Yayıncılık - 9786059937276 - Fiyat: 4,62 TL. HEMEN kitaba bir gözatın. 7.02 TL. 3. ve 4. sınıflara yönelik bu uzay seti 5 kitaptan olu ... Gezegenlerin Öğretmeni Güneş - Kayahan Demir ... . HEMEN kitaba bir gözatın. 7.02 TL. 3. ve 4. sınıflara yönelik bu uzay seti 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar konusu işlenmektedir. Çocuk Kitapları/. Hikaye/. Astronot Gökmen 4 Gezegenlerin Öğretmeni Güneş. Bu sette sırasıyla «Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar» konusu işlenmektedir. Bu sette sırasıyla «Dünyamız Ay gezegenler Güneş yıldızlar» konusu işlenmektedir. Çocukların seviyeleri gözetilerek gök cisimlerinin özellikleri ay ve güneş tutulmalarının nasıl gerçekl. 7.02 TL. 3. ve 4. sınıflara yönelik bu uzay seti 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar konusu işlenmektedir. Mesela bu yazımızda yazar Kayahan Demir kitapları arasında yer alan Gezegenlerin Öğretmeni Güneş yeni kitabı hakkında merak edilenlerden bahsedeceğiz. 6.75 TL. 3. ve 4. sınıflara yönelik bu uzay seti 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar konusu işlenmektedir. Bu sayfada sizin için tüm bilgileri topladık Astronot Gökmen 4: Gezegenlerin Öğretmeni Güneş kitap, ücretsiz indir, hoş okuma sevgili okuyucular için benzer kitaplar, yorumlar, yorumlar ve bağlantılar aldı....