acem2019delhi.com

Son

Responsive image
“Ayçiçeği mi?” diye sordu. “Evet Cenk, ayçiçeği. Ayçiçekleri her sabah gün doğarken yüzlerini güneşin doğduğu yere çevirirler ve gün boyunca, güneş gökyüzünde hareket ettiği sürece, onlar da yüzleri güneşe dönük olarak onu takip ederler. Hem de çekirdek yüklü başlarının boyunlarına yaptığı ağırlığa ve acıya aldırmadan. Ta ki akşam güneş batıp gidene kadar… Akşam olup her yer karanlığa teslim olsa da onlar umutlarını kaybetmezler. Ertesi sabah güneşin doğacağını bildikleri için gece tekrar yüzlerini güneşin doğacağı yöne çevirip beklerler. Ben de yıllardır sizi o ayçiçekleri gibi takip ettim.
YAYIN TARİHİ:
2019-10-30
DOSYA BOYUTU:
11,70
ISBN:
6058039223
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Salih Ağar
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Son PDF

Son harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Salih Ağar. Okuyabilirsin Son sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...leri Halkın Cesur Sesi Güneş Gazetesi'nde ... Son Dakika Haberleri ... . Gündem, ekonomi, son dakika, spor ve yaşam dünyasındaki önemli gelişmelerden... Son dakika haberleri star.com.tr'de... Türkiye ve dünya gündeminden haber, son dakika haberleri ve sıcak gelişmeleri okuyucularımızla buluşturuyoruz. Haberler, Haber, Online Gazete En Son Haber, Son Dakika Türkiye Dünya Haberleri İstanbul ve Ankara Haberleri, En Güncel Spor İngiltere'de koronavirüs nedeniyle son 24 saatte 282 ölüm! Haberler, son dakika haberleri, manşetteki haberler, gündeme dair her şey, Türkiye ve dünyadan tüm güncel gelişmeler, Onedio Gündem'de! Türkiye'den son dakika güncel haberler ve sondakika günün haberleri ile en son spor haber ve yorumlarını dakika dakika okuyabilirsiniz. ...Haber, Son Haberler, Gündem Haberleri, ... En Son Haber: Son Dakika Haberler, Güncel Haberler ... . ...Haber, Son Haberler, Gündem Haberleri, Spor Haberleri, Magazin Haberleri, Dünya Haberleri, Ekonomi Haberleri, Sağlık Haberleri, Teknoloji Haberleri ve Tüm Kategorilerde Son Dakika Haberler......