acem2019delhi.com

Özel Harekatçı Olmak 2Şüheda Ordusunda Bir Tabur

Responsive image
“Önce hangisi oldu tam olarak sırasını hatırlamıyorum, bas tonlarda insanın içini çeken güçlü bir ıslık, “gajjj” diye bir ses, akabinde bir şaklama geldi. Her yer yeşil, kırmızı, mavi, keskin parlak ışıklarla kaplandı. Belimde müthiş bir sızıyla birlikte ayaklarım yerden kesildi. Bir deprem oluyormuş gibi her yer sarsıldı. Nizamiyenin yan duvarındaki korkuluk, kökünden sökülüp uçmuş ve uç demirlerinden biri ok gibi ayağımın tabanından girerek beni yere çivilemişti. Nizamiyenin iç tarafında, bana altı yedi metre kadar yakın iki arkadaş yanıyordu. Biri hareketsizdi ama diğeri ellerini gökyüzüne doğru uzatmaya çabalıyordu. Alevler harlayıp yükseldiğinde nizamiyenin arkasındaki bahçede sağa sola kibrit kutusu gibi fırlamış araçlar ve ön tarafı tamamen soyulup yıkılmış başkanlık binası görünüyordu. Bahçede yerde yatan onlarca Özel Harekatçı vardı.Mahşer günü bu muydu? Mohaç mı, Malazgirt mi, Çanakkale mi, Sakarya mı; neresiydi burası?” Orası Gölbaşı, tarih de 15 Temmuz!Bu kitapta Özel Harekatçıların anıları var.Bir kısmı yakın tarihimizdeki önemli terör olaylarının perde arkasını anlatıyor, bir kısmı da terör olaylarının meydana geldiği coğrafyaların gerçeklerini.Haini de yiğidi de bitmeyen ülkemizde milletimiz yaşananları bilsin diye kaleme alınmış Özel Harekatçı Olmak II’de çok şey sorgulayacağız.
YAYIN TARİHİ:
2018-11-10
DOSYA BOYUTU:
11,17
ISBN:
6059158855
DİL:
TÜRK
YAZAR:
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Özel Harekatçı Olmak 2Şüheda Ordusunda Bir Tabur PDF

Özel Harekatçı Olmak 2Şüheda Ordusunda Bir Tabur harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır . Okuyabilirsin Özel Harekatçı Olmak 2Şüheda Ordusunda Bir Tabur sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...Top tüfekten daha sık, gülle yağan mermîler ... TABUR - TDV İslâm Ansiklopedisi ... ... Kahraman orduyu seyret ki bu tehdîde güler! Top tüfekten daha sık, gülle yağan mermiler... Kahraman orduyu seyret ki bu tehdide güler! Ne çelik tabyalar ister, ne siner hasmından; Alınır kal'a mı göğsündeki kat kat iman? ...yaşananları bilsin diye kaleme alınmış Özel Harekatçı Olmak II'de çok şey sorgulayacağız. Bir Tabur kitabı pdf indir, Özel Harekatçı Olmak 2 Şüheda Ordusunda Bir Tabur PDF İndir, Özel... Veriyor yangını durmuş da açık sinelere ... Özel Harekatçı Olmak II Şüheda Ordusunda Bir Tabur Ercan Ersoy... ... ... Veriyor yangını durmuş da açık sinelere, Sürü halinde gezerken sayısız tayyare. Top tüfekten daha sık, gülle yağan mermiler Kahraman orduyu seyret ki bu tehdide güler. - Özel Harekatçının şiiri mahalleliyi camlara döktü - Bozkurt Yürekli Hilal Bıyıklı Özel Harekatçılarımız - Özel Harekat Tim Komutanının Okuduğu Şiir! - Özel Harekatçı Teröristlere Sesleniyor! tarafından kaleme alınan Özel Harekatçı Olmak 2 & Şüheda Ordusunda Bir Tabur Pdf Oku isimli 240 sayfadan oluşan kitap; BENCE KİTAP yayınevinin 12/11/2018 Pazartesi tarihinde ve 1......