acem2019delhi.com

Pozitif Motivasyon

Responsive image
Sizce bir tırtıl, kelebek olmanın ve kanatlanıp uçmanın ne demek olduğunu bilebilir mi? Peki ya bir kelebek, bir tırtıl gibi yerlerde sürünerek gezinebilir mi?Tabii ki hayır! Ne, bir tırtıl kelebek olarak yaşamanın nasıl bir şey olduğunu bilebilir, ne de bir kelebek tekrar tırtıl gibi yaşayabilir!Tıpkı biz insanlar gibi... İçimizde nasıl bir kelebek potansiyeli taşıdığımızdan ve bu hayatta daha neleri başarabileceğimizden haberimizin olmayışı gibi... Kendisini, hep şu anki mevcut yaşantısını yaşayacakmış gibi zanneden ve mucizevi olasılıkları var edebilme gücünü fark edemeyen insanlar gibi... İçine girdiği kafesten çıkmayı düşünemeyen ve hayatı hep bu “alandan” ibaret zanneden insanlar gibi...Ama bir de kelebek olmayı başaran, bir çoğuna göre imkansızmış gibi görünen o yeni ve sıradışı hayatı yaşamaya cesaret eden insanlar var... Onlar, eski “tırtıl bilincini” öldürüp, “kelebek bilincine” ulaşanlar... Kendini gerçekleştirmiş olanlar...PEKİ YA SEN?Bu dünyaya, sadece şu anki “kendini” yaşamaya mı geldin, yoksa, kendi içindeki “kendine özgü” o kelebek potansiyelini, “kendinden kendini doğururcasına” kendi imkansızlarını başarmaya mı geldin?Elbette ki bunun cevabı sende!Senin hayatın, senin cevabın... Ama bizde de bir şey var sana dair, hem de sağlam şeyler... Bizde, yani bu kitapta “NEDEN OLMASIN?” ve “NASIL OLACAK”lar için bir yol haritası var... Hazineye sahip olmak ve ona ulaşarak, kendilerine YENİ BİR ŞANS tanıyarak, YENİDEN BAŞLAMAK isteyenler için... Yaşanan her şeye ve herkese rağmen, YENİDEN VAR OLABİLMEK, yepyeni bir dünyada yaşamak isteyenler için...BU SEN MİSİN?Cevap sende... Ve harita bu kitapta!
YAYIN TARİHİ:
2018-10-26
DOSYA BOYUTU:
4,98
ISBN:
6052690390
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Serdar Yeşilyurt
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Pozitif Motivasyon PDF

Pozitif Motivasyon harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Serdar Yeşilyurt. Okuyabilirsin Pozitif Motivasyon sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ip olabileceğimizi düşünmekle mutlu olduğumuz teşvik edici ödüllerdir ... Pozitif Motivasyon - Yediveren Yayınları ... . Pozitif motivasyonun temelinde bir ödül beklentisi vardır. Motivasyon Eğitimleri & Motivasyon Koçluğu BAŞVURU FORMU. Bu yüzden her zaman olumlu düşünün." Norman Vincent Peale. Farklı Düşünme Sözleri / Pozitif Düşünme Sözleri / Umut Sözleri. ...(118) Kişisel Gelişim Sözleri (909) Komik Sözler (58) Liderlik ve Yönetim Sözleri (76) Motivasyon. Artık olumsuz durumdan sıkıntı duymadığınız gibi ayrıca, yeni bir ... Motivasyon Arayanlara: Pozitif Stres Yönetimi ... . Artık olumsuz durumdan sıkıntı duymadığınız gibi ayrıca, yeni bir pozitif güçle güçleniyorsunuz." Pozitif kelimeler kullanmasına destek olun! Günlük konuşmalarında "Bunu başarabilirim." ya da "Bir çözüm buluruz." gibi olumlu cümleler kurmasına dikkat edin. Pozitif motivasyonu ilke edinin! Serdar Yeşilyurt. Sizce bir tırtıl, kelebek olmanın ve kanatlanıp uçmanın ne demek olduğunu bilebilir mi? Peki ya bir kelebek, bir tırtıl gibi yerlerde sürünerek gezinebilir mi? Tabii ki hayır! En yeni Pozitif Motivasyon kitapları, yazarları, kitap incelemelerini, kitaplardan alıntıları, yazarlardan sözleri, okurları listeleyebilirsiniz. Ermişten de aldığım bilgi,öğreti pozitif motivasyon oldu. 25 TL. Sizce bir tır...