acem2019delhi.com

Güneşin Öğrencileri Gezegenler

Responsive image
3. ve 4. sınıflara yönelik bu UZAY SETİ 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla «Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar» konusu işlenmektedir. Çocukların seviyeleri gözetilerek, gök cisimlerinin özellikleri, ay ve güneş tutulmalarının nasıl gerçekleştiği, meteor taşları ve güneş patlamaları… gibi birçok bilgi ASTRONOT ÇOCUK GÖKMEN’in gözlemleriyle anlatılmıştır. Tamamen özgün olan setin anlatımı ve konusu pedagojik ve psikolojik açıdan titiz bir çalışmanın sonucunda şekillenmiştir. Kuşe kâğıda renkli lüks baskı yapılan kitabın içindeki resimler tamamen özgündür.
YAYIN TARİHİ:
2019-11-14
DOSYA BOYUTU:
5,81
ISBN:
6059937283
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kayahan Demir
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Güneşin Öğrencileri Gezegenler PDF

Güneşin Öğrencileri Gezegenler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kayahan Demir. Okuyabilirsin Güneşin Öğrencileri Gezegenler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...lara yönelik bu uzay seti 5 kitaptan oluşmaktadır ... Astronot Gökmen: Güneşin Öğrencileri Gezegenler %25 İndirimli... ... . Bu sette sırasıyla Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar konusu işlenmektedir. Bu sayı, diğer gezegenlerde rahatlıkla milyarlara ulaşabildiği için, Güneş Sistemi'ndeki mesafeleri tarif etmek için Astronomik Birim (au/Astronomical Unit) kullanılmaktadır. 7.02 TL. 3. ve 4. sınıflara yönelik bu uzay seti 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla Dünyamız, Ay, gezegenler, G ... Güneşin Öğrencileri Gezegenler ... . Bu sette sırasıyla Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar konusu işlenmektedir. 7 TL. 3. ve 4. sınıflara yönelik bu UZAY SETİ 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla «Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar» konusu işlenmektedir. Bu sette sırasıyla «Dünyamız Ay gezegenler Güneş yıldızlar» konusu işlenmektedir. Çocukların seviyeleri gözetilerek gök cisimlerinin özellikleri ay ve güneş tutulmalarının nasıl gerçekl. Kayahan Demir adlı yazara ait Astronot Gökmen: Güneşin Öğrencileri Gezegenler kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %38 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın. Güneşin Öğrencileri Gezegenler - 9786059937283. 200TL' ye 25TL İndirim | Kod: CIMRI25IDE. + Kargo Ücreti. Yazarların En Yeni Kitaplarını bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Ferfir Yayıncılık Yayınevine ait Astronot Gökmen: Güneşin Öğrencileri Gezegenler kitabını Ekinyayinevi.com güvencesi ile güvenle... Bu sette sırasıyla «Dünyamız Ay gezegenler Güneş yıldızlar» konusu işlenmektedir. Çocukların seviyeleri gözetilerek gök cisimlerinin özellikleri ay ve güneş tutulmalarının nasıl gerçekl. 3. ve 4. sınıflara yönelik bu uzay seti 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla Dünyamız. Ay. gezegenler. Güneş. yıldızlar konusu işlenmektedir. Astronot Gökmen: Güneşin Öğrencileri Gezegenler-Ferfir Yayıncılık-9786059937283-Kayahan Demir-%30 indirimli-3. ve 4. sınıflara yönelik bu UZAY SETİ 5 kitaptan o....