acem2019delhi.com

8. Sınıf EKO Taktikli Set

Responsive image
Merhaba Tonguçlu! Yoksa sen de hem doğayı hem cebini sevenlerden misin? O halde doğru yerdesin! 8. Sınıf Eko Taktikli Soru Bankası Setini senin için özel olarak hazırladık!Setin içerisinde Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, İnkılap Tarihi, Din Kültürü ve İngilizce derslerine ait soru bankaları yer alıyor! Sen Tonguç kalitesine daha uygun fiyatlarla kavuş diye, kitapların boyutunu ve sayfa sayısını bir miktar düşürdük! Böylelikle daha az ağaç kesilmesini sağladık ve doğayı da seninle birlikte korumuş olduk… Sayfa sayısı azaldı, sorular da mı gitti yoksa diye endişelenme! Kitabın içeriği alıştığın Taktikli Soru Bankaları ile birebir aynı. Taktikli poster ve kes-yapıştır Takbilleri de kitabın sonunda seni bekliyor! 2018-2019 müfredatına uygun olarak düzenlenen ve doğa dostu 8. Sınıf Eko Taktikli Soru Bankası Seti, bu sene en büyük yardımcın olacak!Set İçeriğiTürkçeMatematikFen Bilimleriİnkılap TarihiİngilizceDin KültürüSayfa SayılarıEko Taktikli Matematik Soru Bankası: 218 Sayfa + 21 Sayfa (Taktikli Posterler ve Kes-Yapıştırlar)EKO Taktikli Türkçe Soru Bankası: 223 Sayfa + 16 Sayfa (Taktikli Posterler + Kes-Yapıştırlar)EKO Taktikli Fen Bilimleri Soru Bankası: 221 Sayfa + 24 Sayfa (Taktikli Posterler + Kes Yapıştırlar)EKO Taktikli İnkılap Tarihi Soru Bankası: 211 Sayfa + 19 Sayfa (Taktikli Posterler ve Kes-Yapıştırlar)EKO Taktikli İngilizce Soru Bankası:191 Sayfa + 28 Sayfa (Taktikli Posterler ve Kes-Yapıştırlar) EKO Taktikli Din Kültürü Soru Bankası: 125 Sayfa + 15 Sayfa (Taktikli Posterler ve Kes-Yapıştırlar)
YAYIN TARİHİ:
2018-10-26
DOSYA BOYUTU:
5,25
ISBN:
1794005451
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

8. Sınıf EKO Taktikli Set PDF

8. Sınıf EKO Taktikli Set harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin 8. Sınıf EKO Taktikli Set sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... bekliyor! Tonguç 8.Sınıf - https://www ... 8. Sınıf EKO Taktikli Set - Kollektif | KitapAvrupa ... .youtube.com/tonguc8?sub_c... 8. Sınıf Dinamo Tüm Dersler Soru Bankası Set Satış Fiyatı : 109,00 ₺. SEPETE EKLE. 8. Sınıf Eko Taktikli Soru Bankası Setini senin için özel olarak hazırladık!Setin içerisinde Türkçe Matematik Fen Bilimleri İnkılap Tarihi Din Kültürü ve İngilizce derslerine ait soru bankaları yer alıyor! Merhaba Tonguçlu! Yoksa sen de hem doğayı hem cebini sevenlerden misin? O halde doğru yerdesin! 8. Sınıf Eko Taktikli Soru Bankası Setin ... Tonguç Mağaza Eğitimin Yeni Anlayışı ... . Sınıf Eko Taktikli Soru Bankası Setini senin için özel olarak hazırladık! 8. Sınıf Tak-tikli Soru Bankası Tüm Dersler Seti ÇIKTI! Detaylı incelemek ve sah...