acem2019delhi.com

Öğrenmeyi Seviyorum - Matematik / Toplama ve Çıkarma

Responsive image
Öğrenmeyi Seviyorum dizisindeki kitaplar, çocuklara matematiğin temel ilkelerini öğretmek ve okulda yardımcı olmak amacıyla, eğitimciler tarafından özenle hazırlanmıştır.Çocuğunuz toplama ve çıkarmanın ilk adımlarını atarken ona destek olun.Bu kitaptaki alıştırmalar ve etkinliklerle çocuklar sayı doğrusu üzerinde ileriye ve geriye saymayı, büyük sayıya küçük sayıyı eklemeyi, büyük sayıdan küçük sayıyı çıkarmayı öğrenir ve bu becerileri pekiştirirler.Her bölümde yer alan “Ebeveyn Notu” çocuğunuzu doğru yönlendirmenizi sağlar. 
YAYIN TARİHİ:
2019-10-07
DOSYA BOYUTU:
8,84
ISBN:
6059229265
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Öğrenmeyi Seviyorum - Matematik / Toplama ve Çıkarma PDF

Öğrenmeyi Seviyorum - Matematik / Toplama ve Çıkarma harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Öğrenmeyi Seviyorum - Matematik / Toplama ve Çıkarma sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...eviyorum dizisindeki kitaplar, çocuklara matematiğin temel ilkelerini öğretmek ve okulda yardımcı ... Matematik-Toplama ve Çıkarma Öğrenmeyi S - Rudy Merttens ... ... İlgili Ürünler. Zeka Çöpü Seti 4 Kitap Takım Çocuk Kitapları » 7-12 Yaş » Eğitici ve Yardımcı Kitaplar » Öğrenmeyi Seviyorum Matematik Toplama ve Çıkarma. Alış-Veriş Listeme Ekle. Öğrenmeyi Seviyorum - Matematik / Toplama ve Çıkarma. Çocuğunuz toplama ve çıkarmanın ilk adımlarını atarken ona destek olun. Alış-Veriş Listeme Ekle. Öğrenmeyi Seviyorum - Matematik / Toplama ve Çıkarma. Çocuğunuz top ... Öğrenmeyi Seviyorum: Matematik (Toplama Ve Çıkarma)-Kolektif... ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Öğrenmeyi Seviyorum - Matematik / Toplama ve Çıkarma. Çocuğunuz toplama ve çıkarmanın ilk adımlarını atarken ona destek olun. Öğrenmeyi Seviyorum dizisindeki kitaplar, çocukları okula hazırlamak ve temel kavramlara aşinalıklarını artırmak amacıyla Diğer Ürünler. Matematik Canavarı Toplama ve Çıkarma 5-6 Yaş. Tam sayılarla toplama ve çıkarma işlemleri yaparken sayıları n işaretlerine göre hareket edeceğiz.Aynı işaretli tam sayılar toplanırken çoğalır yani fazlalaşır işaretleri aynı kalır. 4. Sınıf / Matematik. Çözümlü Sorular. Toplama ve Çıkarma İşlemiyle İlgili Problem Çözelim. Likes and Dislikes / Sevdikleri ve Sevmedikleri. Do You Like ...? / ... Sever Misin? MY DAY. Dersleri veya videoları arayın. Ana içerik. Temel Matematik. 10'a Kadar Olan Sayılarla Toplama ve Çıkarma Problemleri. Bu bölümdeki konular Öğrenmeyi Seviyorum - Matematik İlkokul Toplama ve Çıkarma. ₺11.13₺15.90. Öğrenmeyi Seviyorum dizisindeki kitaplar, çocuklara matematiğin temel ilkelerini ... İdefix9786059229265. toplama-çıkarma öğren oyunları oynayabileceğin en güzel adres. Sitemizde Meb Oyun oyunları yanı sıra interaktif testler,matematik oyunları,bulmacalar,kelime oyunları,strateji,zeka vb. oyunları her... Bu konuda tam sayılarla toplama çıkarma işlemi, pullarla ve sayı doğrusunda işlemler anlatılmaktadır. 7. Sınıf Matematik Konu Anlatımları. Tam Sayılarla Toplama ve Çıkarma İşlemleri. Kolektif. Öğrenmeyi seviyorum dizisindeki kitaplar, çocuklara matematiğin temel ilkelerini öğretmek ve okulda yardımcı olmak amacıyla, eğitimciler tarafından özenle hazırlanmıştır. Öğrenmeyi seviyorum dizisindeki kitaplar, çocuklara matematiğin temel ilkelerini öğretmek ve okulda yardımcı olmak amacıyla, eğitimciler tarafından özenle hazırlanmıştır.Çocuğunuz toplama ve... Toplam 4,77 TL indirim fırsatını kaçırmayın. Öğrenmeyi Seviyorum - Matematik İlkokul Toplama ve Çıkarma | Cocuk Egitim/etkinlik | İdefix. Transkript. 1 5. SINIF KULA ARDICI VE SINAVLARA HAZIRLIK Zihinden Toplama ve Çıkarma İşlemi TEST Aşağıdaki toplama işlemlerinden hangisi "onlukları ve Artık matematiği çok seviyorum....