acem2019delhi.com

Soğuk Deri

Responsive image
Okuyup bitirdikten sonra bile peşimi bırakmadı. Müthiş bir kitap.- Enrique Vila-MatasHuzursuz eden, çekiç gibi inen, görkemli bir roman.- David MitchellBirinci Dünya Savaşı’ndan hemen sonra Antarktika yakınlarındaki küçük bir adaya, bir yıllığına yeni bir meteoroloji uzmanı gelir.Haritada bile zor görülen bu küçük adada bir kişi daha yaşamaktadır:Fenerin ketum görevlisi. Fakat iki kişilik bu ada, hiç de göründüğü kadar sakin değildir.Adanın gizemi ancak karanlık çöktüğünde ortaya çıkar.Soğuk Deri, imgelem gücü ve felsefi sorgulamalarıyla, insanın ”öteki” ilekurduğu ilişkiye dair unutulmaz bir roman.
YAYIN TARİHİ:
2019-05-10
DOSYA BOYUTU:
4,77
ISBN:
6056840555
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Albert Sanchez Pinol
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Soğuk Deri PDF

Soğuk Deri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Albert Sanchez Pinol. Okuyabilirsin Soğuk Deri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ı'nın başladığı günlerde... Soğuk Deri izle 2017 İspanya, Fransa Bilim Kurgu, Korku, Macera türündeki yapımı Türkçe Altyazılı, Türkçe Dublaj hd kalitede hdfilmcehennemi den izleyebilirsiniz ... Soğuk Deri - Film İndir ... . 2017 İspanya ve Fransa yapımı Cold Skin adlı bilim kurgu türdeki filmi sitemize girerek keyifle izleyebilirsiniz. Soğuk Deri izle. Oy Ort: 7.6 / 10. Toplam Oy: 147. Soğuk Deri (Dublaj+Altyazılı) 5.9/10. Altyazılı / Türkçe DublajTür : Macera, Korku, Bilim-Kurgu Gösterim : 4 Kasım 2017 Imdb : 5.9 Yapım : 2017. Yönetmen: Xavier Gens. Soğuk Deri - Cold Skin filminin Senaryosunda Albert Sánchez P ... Soğuk Deri | FullhdFilmmodu ... .9/10. Altyazılı / Türkçe DublajTür : Macera, Korku, Bilim-Kurgu Gösterim : 4 Kasım 2017 Imdb : 5.9 Yapım : 2017. Yönetmen: Xavier Gens. Soğuk Deri - Cold Skin filminin Senaryosunda Albert Sánchez Piñol, Jesús Olmo beraber iş yapmışlardır ve Xavier Gens'de yönetmenliğini üstlenmiştir. Cold Skin, Soğuk Deri izle, Soğuk Deri full izle, Soğuk Deri türkçe dublaj izle, Soğuk Deri hd izle, Ray Stevenson, Aura Garrido, David Oakes, John Benfield, Ben Temple gibi oyuncular ile kadrosunu... Yönetmen: Xavier Gens. Yıl 1914 dür. 1. Dünya savaşı başlamış ve dünya yangın yerine dönmüştür. Tüm bu karmaşaya rağmen bir gurup hava gözlemcisi işlerini yapmaya devam etmekte ve dünyanın... 1914 yılında, Franz Ferdinand'ın suikaste uğramasıyla Birinci Dünya Savaşı'nın başladığı günlerde, bir vapur Güney kutup dairesi yakınlarındaki izole, so...