acem2019delhi.com

Kierkegaard'dan Hayat Dersleri

Responsive image
Ünlü filozof, ilahiyatçı ve eleştirmen Kierkegaard, eserlerinde bireyin hayatını merkeze almış ve pekçoklarınca ilk varoluşçu filozof olarak kabul edilmiştir. Kaygı, etik, maneviyat gibi konulardaki özgünfikirleriyle tanınan Kierkegaard, bir yol arayışı içinde olanlar için sıradışı bir rehber olma niteliğini uzunzamandır korumaktadır. Hayat Dersleri’nde önemli eserlerinden bazılarına göz atma fırsatını bulacakokurlar için Kierkegaard’ın sorgulayıcı ve kışkırtıcı düşüncelerinin bir ilham kaynağı olacağınıumuyoruz.Alain de Botton öncülüğünde “gündelik yaşam için parlak fikirler” sloganıyla yola çıkmış The School ofLife (Hayat Okulu) ve yine onun editörlüğünde hazırlanan “Hayat Dersleri” kitapları, büyük birdüşünürü ele alarak gündelik çıkmazlarımıza cevap olabilecek düşüncelerinin altını çiziyor. Geçmiştengelen bu bilge sesler bizler için hayatı dönüştürücü esin kaynakları olabilir.
YAYIN TARİHİ:
2020-02-27
DOSYA BOYUTU:
9,89
ISBN:
9755707488
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Robert Ferguson
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kierkegaard'dan Hayat Dersleri PDF

Kierkegaard'dan Hayat Dersleri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Robert Ferguson. Okuyabilirsin Kierkegaard'dan Hayat Dersleri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...de önemli eserlerinden bazılarına göz atma fırsatını bulacak okurlar için Kierkegaard'ın sorgulayıcı ve kışkırtıcı düşüncelerinin bir ilham kaynağı olacağını umuyoruz ... Sel Yayıncılık - Kierkegaard'Dan Hayat Dersleri - Fiyatı 13,19 TL ... . Hayat Dersleri'nde önemli eserlerinden bazılarına göz atma fırsatını bulacak okurlar için Kierkegaard'ın sorgulayıcı ve kışkırtıcı düşüncelerinin bir ilham kaynağı olacağını umuyoruz. Robert Ferguson. Ünlü filozof, ilahiyatçı ve eleştirmen Kierkegaard, eserlerinde bireyin hayatını merkeze almış ve pek çoklarınca ilk varoluşçu filozof olarak kabul edilmiştir. Bir Kierkegaar ... Kierkegaard'dan Hayat Dersleri - Robert Ferguson ... . Ünlü filozof, ilahiyatçı ve eleştirmen Kierkegaard, eserlerinde bireyin hayatını merkeze almış ve pek çoklarınca ilk varoluşçu filozof olarak kabul edilmiştir. Bir Kierkegaard'dan Hayat Dersleri kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Kierkegaard'dan Hayat Dersleri kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Hayat Dersleri'nde önemli eserlerinden bazılarına göz atma fırsatını bulacak okurlar için Kierkegaard'ın sorgulayıcı ve kışkırtıcı düşüncelerinin bir ilham kaynağı olacağını umuyoruz. Hayat Dersleri'nde önemli eserlerin Ünlü filozof, ilahiyatçı ve eleştirmen Kierkegaard, eserlerinde bireyin hayatını merkeze almış ve pek çoklarınca ilk varoluşçu filozof olarak kabul edilmiştir. Hayat Dersleri'nde önemli eserlerinden bazılarına göz atma fırsatını bulacak okurlar için Kierkegaard'ın sorgulayıcı ve kışkırtıcı düşüncelerinin bir ilham kaynağı olacağını umuyoruz. Hayat Dersleri'nde önemli eserlerinden bazılarına göz atma fırsatını bulacak okurlar için Kierkegaard'ın sorgulayıcı ve kışkırtıcı düşüncelerinin bir ilham kaynağı olacağını umuyoruz....