acem2019delhi.com

Annenin Lezzet KitabıOkul Öncesi Çocuklar İçin Tarifler ve Beslenme Önerileri

Responsive image
Pembe yanaklı 3 güzel çocuk büyüten Christelle Le Ru, bütün annelerin imdadına yetişecek tariflerini paylaşıyor. Hazırlaması kolay, albenili, çocukların damak tadına uygun tarifler bunlar. En önemlisi, büyüme çağındaki çocukların temel ihtiyaçlarına göre düşünülmüş olması. Et, süt, balık, yumurta yedirmek için çeşit çeşit yol göstermesi…Yazar sadece tarif vermekle kalmıyor, işin “teorisi”nden de bahsediyor. Çocuğun uzun vadede yemekle sağlıklı bir ilişki kurabilmesi için açlık dürtülerine güvenmenizi öğütlüyor. Reklam bombardımanına rağmen gazlı içeceklerden, şekerlemelerden, renkli tuzaklardan uzak tutmak için ipuçları veriyor. “Çocuğunu seven, onu kendi pişirdikleriyle beslesin” diyor!
YAYIN TARİHİ:
2012-08-10
DOSYA BOYUTU:
9,30
ISBN:
6054325924
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Christelle Le Ru
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Annenin Lezzet KitabıOkul Öncesi Çocuklar İçin Tarifler ve Beslenme Önerileri PDF

Annenin Lezzet KitabıOkul Öncesi Çocuklar İçin Tarifler ve Beslenme Önerileri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Christelle Le Ru. Okuyabilirsin Annenin Lezzet KitabıOkul Öncesi Çocuklar İçin Tarifler ve Beslenme Önerileri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...çin tarifler ve beslenme önerileri var ... Annenin Lezzet Kitabı - Okul Öncesi Çocuklar İçin Tarifler ve... ... .Okul öncesi dedim ama inanın hemen... ...Çocuklar İçin Tarifler ve Beslenme Önerileri-Christelle Le Ru-Hayy Kitap-Kapak Türü Karton Kapak-Sayfa Sayısı 104 Hazirlamasi kolay, albenili, çocuklarin damak tadina uygun tarifler bunlar. Annenin Lezzet Kitabı Okul Öncesi Çocuklar İçin Tarifler ve Beslenme Önerileri. Pembe yanaklı 3 güzel çocuk büyüten Christelle Le Ru bütün annelerin imdadına yetişecek tariflerini paylaşıyor. Christelle Le Ru. Hayy Kitap. Annenin ... Annenin Lezzet Kitabı Okul Öncesi Çocuklar İçin Tarifler ve... ... . Christelle Le Ru. Hayy Kitap. Annenin Lezzet Kitabı Okul Öncesi Çocuklar İçin Tarifler ve Beslenme Önerileri Hayykitap ...güzel çocuk büyüten Christelle Le Ru, bütün annelerin imdadına yetişecek tariflerini paylaşıyor....