acem2019delhi.com

Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum / Öğrenmeye İlk Adım (4 Yaş)

Responsive image
Dört yaş, çocukların benlik algısı ve özsaygı geliştirmesi için ideal zamandır.Öğrenmeye İlk Adım serisi, çocuğunuza kendi problemlerini çözmede sezgisel ve alternatif yöntemler sunarak başarı hissi yaşamasına yardımcı olur.Dört yaş için tasarlanan bu kitaplar, düşünme ve yaratıcılığa dayalı etkinlikleriyle çocuğunuzun problem çözme becerilerini geliştirir. İlgi çekici materyaller, anlaşılır ve eğlenceli görsel anlatım, evrensel standartları yakalayan kaliteli ve zengin içerikleriyle öğrenme sürecini eğlenceli kılar.• Sistematik olarak ilerleyen etkinlikler• Problemleri algılama ve çözüm üretme konusunda sezgiyi güçlendirecek yönergeler• Zengin, anlaşılır, öğrenmeyi kolaylaştıracak görsel anlatım ÇIKARTMALI Etkinlikleriyle eğlenceli bir eğitim süreci yaşatacak DİKKAT EDİYORUM, DÜŞÜNÜYORUM, ÇÖZÜYORUM 4 YAŞ kitabında ise;• Fark bulma, eşleştirme• Dikkat - Algı• Kavramlar• Yaratıcılık ile ilgili etkinlikler yer almaktadır.
YAYIN TARİHİ:
2019-10-10
DOSYA BOYUTU:
4,46
ISBN:
6053499886
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum / Öğrenmeye İlk Adım (4 Yaş) PDF

Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum / Öğrenmeye İlk Adım (4 Yaş) harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum / Öğrenmeye İlk Adım (4 Yaş) sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Fark... 21.38 TL. Öğrenmeye İlk Adım Dikkat Ediyorum Düşünüyorum Çözüyorum 4 Yaş - Kitap HakkındaDört yaş, çocukların benlik algısı ve özsaygı geliştirmesi için ideal zamandır ... Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum - Öğrenmeye İlk... ... . DİKKAT EDİYORUM, DÜŞÜNÜYORUM, ÇÖZÜYORUM 4 YAŞ kitabında ise; • Fark bulma, eşleştirme • Dikkat - Algı • Kavramlar • Yaratıcılık ile ilgili etkinlikler yer almaktadır. ...Öğrenmeye İlk Adım (4 Yaş)-ERDEM ÇOCUK YAYINLARI-Kollektif Dört yaş çocukların benlik algısı. DİKKAT EDİYORUM, DÜŞÜNÜYORUM, ÇÖZÜYORUM 4 YAŞ kitabında ise; • Fark bulma... Kargo dahil en ucuz18,20 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum-Öğ ... Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum - Öğrenmeye İlk ... ... . DİKKAT EDİYORUM, DÜŞÜNÜYORUM, ÇÖZÜYORUM 4 YAŞ kitabında ise; • Fark bulma... Kargo dahil en ucuz18,20 TL +7,99 TL kargoSatıcıya Git. Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum-Öğrenmeye İlk Adım 4 yaş. Öğrenmeye İlk Adım serisi, çocuğunuza kendi problemlerini çözmed. Etkinlikleriyle eğlenceli bir eğitim süreci yaşatacak Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum 4 Yaş kitabında ise 0.00/5. Tavsiye et Hata bildir Favorilerime Ekle. 9786053499886. 441202. Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum - Öğrenmeye İlk Adım (4 Yaş). Erdem Çocuk. 18.00. 4 adet yeni başlangıç fiyatı: ₺16,78. Daha fazla göster Daha az göster. click to open popover. Öğrenmeye İlk Adım serisi, çocuğunuza kendi problemlerini Çıkartmalı Etkinlikleriyle eğlenceli bir eğitim süreci yaşatacak Dikkat Ediyorum, Düşünüyorum, Çözüyorum 4 Yaş kitabında ise Kolektif. Dört yaş, çocukların benlik algısı ve özsaygı geliştirmesi için ideal zamandır. Öğrenmeye İlk Adım serisi, çocuğunuza kendi problemlerini çözmede sezgisel ve alternatif yöntemler ...