acem2019delhi.com

Nükleer EnerjiNükleer Süreç Kavramlarına, Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş

Responsive image
İlk altı baskısı, 2011 yılında vefat eden Raymond L. Murray tarafından yazılan bu kitabın elinizde bulunan yedinci baskısı, Keith Holbert tarafından gözden geçirilmiş ve güncel gelişmelere paralel olarak bazı bölümler eklenmiştir. Yazar bu baskıda gündelik yaşamdan örneklerle canlı ve anlaşılır bir dil kullanmaya özen göstermiştir. Üç üniteden oluşan kitabın 1. ünitesinde temel nükleer kavramlar üzerine odaklanılmıştır. 2. ünitede radyasyon üretimi, etkileri ve faydaları üzerinde durulurken, 3. ünite nükleer güç üretimi konusuna ayrılmıştır.Kitap her bölümde örnekler ile konunun kavranmasını kolaylaştırmaktadır. Bölüm sonunda öğrenilenlerin pekişmesi için çok sayıda alıştırma ve bilgisayar alıştırmalarına yer verilmiştir. Kitap her bölümde verilen zengin Ek Bilgi Kaynakları ile, öğrencinin ilgilendiği konularda daha fazla kaynağa kolayca ulaşmasına olanak sağlamaktadır. Ayrıca, kayda değer sayıda güncel nükleer veri, Eklere konulmuştur.
YAYIN TARİHİ:
2015-09-02
DOSYA BOYUTU:
12,45
ISBN:
6053201748
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Raymond L. Murray
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Nükleer EnerjiNükleer Süreç Kavramlarına, Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş PDF

Nükleer EnerjiNükleer Süreç Kavramlarına, Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Raymond L. Murray. Okuyabilirsin Nükleer EnerjiNükleer Süreç Kavramlarına, Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... Nuclear Energy An Introduction To The.. ... Nükleer Enerji : Nükleer Süreç Kavramlarına Sistemlerine ve... ... . Okuma yeni dünyalar açar, fantezinin çalışmasını sağlar ve mecazi düşünceyi geliştirir. Ve kitap Nükleer Enerji Nükleer Süreç Kavramlarına, Sistemlerine Ve Uygulamalarına Giriş: Nuclear... ...Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş İlk altı baskısı, 2011 Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş. Üç üniteden oluşan kitabın 1. ünitesinde temel nükleer kavramlar üzerine odaklanılmıştır. Bilim-Mühendislik » Uygulamalı Bili ... Nükleer Enerji : Nükleer Süreç Kavramlarına, Sistemlerine ve... ... . Bilim-Mühendislik » Uygulamalı Bilimler-Mühendislik » Nükleer Enerji Nükleer Süreç Kavramlarına, Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş. Nobel Akademik Yayıncılık. Nükleer Enerji Nükleer Süreç Kavramlarına, Sistemlerine Ve Uygulamalarına Giriş: Nuclear Energy An Introduction To The Cocepts, Systems And Applications... Ayrıca, kayda değer sayıda güncel nükleer veri, Eklere konulmuştur. Nükleer Enerji : Nükleer Süreç Kavramlarına, Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş Raymond L. Murray. ...Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş İlk altı baskısı, 2011 Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş. Üç üniteden oluşan kitabın 1. ünitesinde temel nükleer kavramlar üzerine odaklanılmıştır. ...Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş. Nükleer Enerji : Nükleer Süreç Kavramlarına, Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş. ünitesinde temel nükleer kavramlar üzerine odaklanılmıştır. Türkçe Kitaplar >. Nobel >. > Nükleer Enerji : Nükleer Süreç Kavramlarına Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş. Ayrıca, kayda değer sayıda güncel nükleer veri, Eklere konulmuştur. ...Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş İlk altı baskısı, 2011 Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş. Üç üniteden oluşan kitabın 1. ünitesinde temel nükleer kavramlar üzerine odaklanılmıştır. ...ve Uygulamalarına Giriş Nükleer Süreç Kavramlarına, Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş. Üç üniteden oluşan kitabın 1. ünitesinde temel nükleer kavramlar üzerine odaklanılmıştır. Üç üniteden oluşan kitabın 1. ünitesinde temel nükleer kavramlar üzerine odaklanılmıştır. sistemlerine-ve-uygulamalarina-giris. ...Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş en uygun fiyatıyla Sistemlerine ve Uygulamalarına Giriş. Üç üniteden oluşan kitabın 1. ünitesinde temel nükleer kavramlar üzerine odaklanılmıştır. ...ve Uygul...