acem2019delhi.com

Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler

Responsive image
Kristof Kolomb, Alexandra David-Néel, Yuri Gagarin, Jacques-Yves Cousteau… Çoğunu tanıyorsunuz! Keşifler tarihinin en ünlü kahramanları onlar. Ama hiç Kızıl Erik’in, Zheng He ya da Ann Bancroft’ın adını duydunuz mu? Bütün bu kadın ve erkekler yeni dünyalar keşfetmek için bilinmeyene doğru atıldı. Onlardan 47’sini seçtik. Aralarında, bilinen dünyanın sınırlarını zorlamayı ilk göze alan İbn-i Batuta ya da Marco Polo gibi öncüler var. Yine, denizcilik ve yön bulma yetenekleri sayesinde bilinen kıtalara yeni kıtalar katan Fernand de Macellan ya da James Cook gibi büyük kâşifler. Ya da gezegenimizin en uç noktalarına ulaşmayı başaran Roald Amundsen ya da Edmund Hillary’ler. Ve doymak bilmez bir merakla insanın kendini ve çevresini tanıma sürecini daha da ilerleten Jean-Louis Étienne ve Jane Goodall gibi ötekiler. Hadi öyleyse, tarihin en büyük maceracılarının ayak izlerini takip etmek için yola koyulalım!
YAYIN TARİHİ:
2015-09-14
DOSYA BOYUTU:
5,55
ISBN:
6055056742
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Emanuelle Ousset
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler PDF

Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Emanuelle Ousset. Okuyabilirsin Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...sayesinde bilinen kıtalara yeni kıtalar katan Fernand de Macellan ya da James Cook gibi büyük kâşifler ... Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler; Hazır Bilgi - Kitap - KiBO Katalog ... . Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler Kristof Kolomb, Alexandra David-Néel, Yuri Gagarin, Jacques-Yves Cousteau… Çoğunu tanıyorsunuz! Keşifler tarihinin en ünlü kahramanları onlar. Emmanuelle Ousset, Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Alış-Veriş Listeme Ekle. Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler. ve yön bulma yetenekleri sayesinde b ... Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler | bkmkitap.com ... . Alış-Veriş Listeme Ekle. Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler. ve yön bulma yetenekleri sayesinde bilinen kıtalara yeni kıtalar katan Fernand de Macellan ya da James Cook gibi büyük kâşifler. Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler. Yazar: Emmanuelle Ousset Yayinevi: NTV Yayınları. Hadi öyleyse, tarihin en büyük maceracılarının ayak izlerini takip etmek için yola koyulalım! Yine, denizcilik ve yön bulma yetenekleri sayesinde bilinen kıtalara yeni kıtalar katan Fernand de Macellan ya da James Cook gibi büyük kâşifler. ...sayesinde bilinen kıtalara yeni kıtalar katan Fernand de Macellan ya da James Cook gibi büyük kâşifler. Hadi öyleyse, tarihin en büyük maceracılarının ayak izlerini takip etmek için yola koyulalım! Emmanuelle Ousset. Kitap Tanıtımı. Kristof Kolomb, Alexandra David-Néel, Yuri Gagarin, Jacques-Yves Cousteau… Çoğunu tanıyorsunuz! Keşifler tarihinin en ünlü kahramanları onlar. Kutuplardan Çöllere Büyük Kaşifler-Ntv Yayınları-9786055056742-Emmanuelle Ousset-%20 ...