acem2019delhi.com

Eğlenceli Tarih 2. Sınıf

Responsive image
Eğlenceli tarih devam ediyor! Eğlenceli Tarih-2'de, 7. sınıf tarih konuları anlatılıyor. Kitapta, Osmanlı'nın kuruluşu, yükselişi ve yaptığı savaşlar; zaman içinde bilimin gelişmesi, Coğrafi Keşifler, Reform ve Aydınlanma, Sanayi İnkılabı; dünyada ekonomik ve sosyal hayat; demokrasinin tarihi ve Birinci Dünya Savaşı konuları yer alıyor.Karikatür bantları, resimli sözlükler, farklı zamanlarda dünyada neler olduğunu gösteren esprili haritalar; sınıfınla, ailenle ya da kendi başına yapabileceğin eğlenceli aktiviteler tarihi konuları hiç sıkılmadan, hemen öğrenmeni sağlayacak.İlköğretim Sosyal Bilgiler Ders kitaplarıyla uyumludur.
YAYIN TARİHİ:
2016-01-01
DOSYA BOYUTU:
6,58
ISBN:
6050936087
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Senem Kale
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Eğlenceli Tarih 2. Sınıf PDF

Eğlenceli Tarih 2. Sınıf harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Senem Kale. Okuyabilirsin Eğlenceli Tarih 2. Sınıf sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ih konuları anlatılıyor. Kitapta, Osmanlı'nın kuruluşu, yükselişi ve yaptığı savaşlar; zaman içinde bilimin gelişmesi ... Eğlenceli Tarih 2 - Senem Kale- | Yeni ve İkinci El Ucuz Kitabın Adres ... ... Varlıkların Adlarını Yazalım 2. Sınıf Türkçe - Eğlence Zamanı ( Bulmaca ) dosyası, 2. Sınıf Türkçe Etkinlik ve Çalışma Kağıtları bölümünde bulunmaktadır. Tarih. 11 Kasım 2013. Eğlenceli tarih devam ediyor! Eğlenceli Tarih-2'de 7. sınıf tarih konuları anlatılıyor. Kitapta Osmanlı'nın kuruluşu yükselişi ve yaptığı savaşlar; zaman içinde bilimin gelişmesi Coğrafi Keşifler... Eğle ... 2. Sınıf Eğlenceli Çalışmalar Fasikülü 2 | Sınıf Öğretmenleri İçin... ... . Kitapta Osmanlı'nın kuruluşu yükselişi ve yaptığı savaşlar; zaman içinde bilimin gelişmesi Coğrafi Keşifler... Eğlenceli çalışmalar ve eğlenceli bulmacaların yer aldığı dev bir arşiv. 1.sınıf, 2.sınıf,3.sınıf ve 4.sınıfa yönelik eğlenceli etkinlikler bulunmaktadır. Eğlenceli Tarih 2. Eğlenceli tarih devam ediyor! Eğlenceli Tarih-2'de, 7. sınıf tarih konuları anlatılıyor. Kitapta, Osmanlı'nın kuruluşu, yükselişi ve yaptığı savaşlar; zaman içinde bilimin gelişmesi... Görsel Destekli Tarih Videoları Sesli Tarih Menüsünde. Özgün Tarih Materyalleri. Tarihi Fıkralar. KPSS Tarih Sunuları pdf. 8.Sınıf İnk...