acem2019delhi.com

Çizim Teknikleri - Korkunç Dinozorlar

Responsive image
Tarihöncesi dönemin yırtıcı devlerine hiç ilgi duymamış olanımız herhalde yoktur. Peki dinozorlara bu kez kendiniz hayat vermeye ne dersiniz? Her sayfasında detaylı açıklamaları ve resimleriyle, çizimin her aşamasını adım adım anlatan bu eğlenceli kılavuz sayesinde, en sevdiğiniz dinozorları çizmek artık daha kolay. Hiç çizim yapmayı bilmeyenler kadar, biraz becerisi olan ve tekniğini geliştirmek isteyenlerin de çok seveceği bir kitap.
YAYIN TARİHİ:
2015-09-10
DOSYA BOYUTU:
12,4
ISBN:
9753102292
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Susie Hodge
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Çizim Teknikleri - Korkunç Dinozorlar PDF

Çizim Teknikleri - Korkunç Dinozorlar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Susie Hodge. Okuyabilirsin Çizim Teknikleri - Korkunç Dinozorlar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ur. Peki dinozorlara bu kez kendiniz hayat vermeye ne dersiniz? Çizim Teknikleri - Korkunç Dinozorlar yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Çizim Teknikleri Peki dinozorlara bu kez kendiniz hayat vermeye ne dersiniz? Susie Hodge ... Çizim Teknikleri - Korkunç Dinozorlar ... . Tarihöncesi dönemin yırtıcı devlerine hiç ilgi duymamış olanımız herhalde yoktur. Peki dinozorlara bu kez kendiniz hayat vermeye ne dersiniz? Çizim Teknikleri: Korkunç Dinozorlar. Yeni. 0 - Yorum Ekle. Peki dinozorlara bu kez kendiniz hayat vermeye ne dersiniz? Her sayfasında detaylı açıklamaları ve resimleriyle, ... Çizim Teknikleri - Korkunç Dinozorlar - Susie Hodge ... . Yeni. 0 - Yorum Ekle. Peki dinozorlara bu kez kendiniz hayat vermeye ne dersiniz? Her sayfasında detaylı açıklamaları ve resimleriyle, ...