acem2019delhi.com

Son Değişikliklerle Turizm Mevzuatı

Responsive image
Bu çalışmadaki amaç; kamu yararı ve turizm ilişkisini kurarak, turizmin hemen her alanında karşılaşılan problemlerin çözülmesine katkıda bulunacak yasal yapıyı incelemektir. Kitap, turizm hukukun geçmişten günümüze değişiminin incelenmesiyle ünümüzdeki algılanış şeklini ortaya koymaktadır. Turizm mevzuatında algılanan kamu yararı kavramı ve bunun olması gereken şekliyle nasıl düzenlenebileceğinin sorgulanması ve bu noktada turizm mevzuatının yetersiz kalan yönlerinin eleştirel bir bakış açısıyla değerlendirilmesi üzerine kurgulanmıştır.Kitapta turizm ile ilgili bugüne kadar çıkan yasa ve yönetmelikler incelenerek, konular bütünleyici bir anlayışla ve örneklemelerle ele alınmak suretiyle tutarlı bir sonuca ulaşılmaya, değerlendirmeler arasındaki çelişki ve farklılıklar giderilmeye çalışılmıştır. Bu yapısı itibariyle, kitabın, turizm mevzuatı konusunda tamamlayıcı bir kaynak olacağını ümit ediyoruz.
YAYIN TARİHİ:
2012-06-13
DOSYA BOYUTU:
5,10
ISBN:
6054627028
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Hakan Turgut
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Son Değişikliklerle Turizm Mevzuatı PDF

Son Değişikliklerle Turizm Mevzuatı harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Hakan Turgut. Okuyabilirsin Son Değişikliklerle Turizm Mevzuatı sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...0000. Yazar : {%FILITRELINK_3%}. 15.74 TL ... Son Değişikliklerle Turizm Mevzuatı ... . Bu çalışmadaki amaç; kamu yararı ve turizm ilişkisini kurarak, turizmin hemen her alanında karşılaşılan problemlerin çözülmesine katkıda bulunacak yasal yapıyı incelemektir. 16.67 TL. Bu çalışmadaki amaç; kamu yararı ve turizm ilişkisini kurarak, turizmin hemen her alanında karşılaşılan problemlerin çözülmesine katkıda bulunacak yasal yapıyı incelemektir. Mevzuattaki Son Değişiklikler. Adet: ... Son Değişikliklerle Turizm Mevzuatı Fiyatı - Taksit Seçenekleri ... . Mevzuattaki Son Değişiklikler. Adet: 1000. 22 Mayıs 2020. Turizm Mevzuatı. Devamı >. Son Değişikliklerle Turizm Mevzuatı. Yeni. Ücretsiz Kargo. Bu yapısı itibariyle, kitabın, turizm mevzuatı konusunda tamamlayıcı bir kaynak olacağını ümit ediyoruz. 17.04 TL. Bu çalışmadaki amaç; kamu yararı ve turizm ilişkisini kurarak, turizmin hemen her alanında karşılaşılan problemlerin çözülmesine katkıda bulunacak yasal yapıyı incelemektir. ...ve Tamamını PDF olarak indirebilirsiniz.Son Değişikliklerle Turizm Mevzuatı Pdf İndir. Bu yapısı itibariyle, kitabın, turizm mevzuatı konusunda tamamlayıcı bir kaynak olacağını ümit ediyoruz....