acem2019delhi.com

Güneşin Arkadaşları Yıldızlar

Responsive image
3. ve 4. sınıflara yönelik bu UZAY SETİ 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla «Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar» konusu işlenmektedir. Çocukların seviyeleri gözetilerek, gök cisimlerinin özellikleri, ay ve güneş tutulmalarının nasıl gerçekleştiği, meteor taşları ve güneş patlamaları… gibi birçok bilgi ASTRONOT ÇOCUK GÖKMEN’in gözlemleriyle anlatılmıştır. Tamamen özgün olan setin anlatımı ve konusu pedagojik ve psikolojik açıdan titiz bir çalışmanın sonucunda şekillenmiştir. Kuşe kâğıda renkli lüks baskı yapılan kitabın içindeki resimler tamamen özgündür.
YAYIN TARİHİ:
2019-11-14
DOSYA BOYUTU:
7,98
ISBN:
6059937252
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kayahan Demir
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Güneşin Arkadaşları Yıldızlar PDF

Güneşin Arkadaşları Yıldızlar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kayahan Demir. Okuyabilirsin Güneşin Arkadaşları Yıldızlar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...: Güneşin Arkadaşları Yıldızlar - Kayahan Demir ... Astronot Gökmen: Güneş'in Arkadaşları Yıldızlar Kayahan Demir ... . Bu sette sırasıyla «Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar» konusu işlenme. Güneşin Arkadaşları Yıldızlar 3. ve 4. sınıflara yönelik bu UZAY SETİ 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla «Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar» k. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıc ... Güneşin Arkadaşları Yıldızlar En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Güneşin Arkadaşları Yıldızlar. Bu sette sırasıyla «Dünyamız Ay gezegenler Güneş yıldızlar» konusu işlenmektedir. Çocukların seviyeleri gözetilerek gök cisimlerinin özellikleri ay ve güneş tutulmalarının nasıl gerçekl. kaleme aldığı Güneş'in Arkadaşları Yıldızlar adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. Yayınevinin Diğer Kitapları. Güneşin Öğrencileri Gezegenler. Astronot Gökmen - güneşin arkadaşları yıldızlar. Barkod 9786059937252. Stok Durumu TÜKENDİ. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Astronot Gökmen Güneşin Arkadaşları Yıldızlar. Yazar. Kayahan Demir. Bu sette sırasıyla Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar konusu işlenmektedir. Astronot Gökmen: Güneşin Öğrencileri Gezegenler. Kayahan Demir. Ferfir Yayıncılık. 9 TL. 3. ve 4. sınıflara yönelik bu uzay seti 5 kitaptan oluşmaktadır. Bu sette sırasıyla Dünyamız, Ay, gezegenler, Güneş, yıldızlar konusu işlenmektedir. Kitap. Çocuk Kitapları. Astronat Gökmen 5 Güneşin Arkadaşla...