acem2019delhi.com

Kremlin Kadınları

Responsive image
Çar ailesi ile Maria A. Ulyanova (Lenin'in annesi) arasındaki büyük sır nedir? Basit söylentiler mi, gerçek mi?.. Marksist-Leninist "sera"da, en çok özgürlük vadedilen kadınların durumu nasıldı? Üstelik, Kremlin'in hanımefendileri olan o kadınların tarihi süreçteki rolleri neydi; Kremlin'in kunt duvarları arasında mutlu muydular? Neden o kadınların bazıları zindanlara kapatıldı, sürgünlere gönderildi ve devletin zirvesindeki eşlerin, onları kurtarmak için, kılı kıpırdamadı? Duvarlar yıkıldı; elini dudaklarına götürerek "KONUŞMA!", "Çok dikkatli ol. Böyle zamanlarda duvarın da kulağı var" diye ikaz eden başı kızıl çatkılı kadın afişleri nostaljik birer objeye dönüştü, ama o "sera"nın gizemi aralandı mı? Elinizde tuttuğunuz bu kitabı okuyunca hayretler içinde kalacaksınız. Dünya dillerine çevrilmiş, çok satanlar listesinde haklı yerini almış bu eseri okurlarla ilk kez ETON Yayıncılık buluşturuyor ve önemli bir eksiği gidermiş oluyor.
YAYIN TARİHİ:
2015-09-01
DOSYA BOYUTU:
11,97
ISBN:
6059210010
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Larisa N. Vasileva
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Kremlin Kadınları PDF

Kremlin Kadınları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Larisa N. Vasileva. Okuyabilirsin Kremlin Kadınları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...rın tarihi süreçteki rolleri neydi; Kremlin'in kunt ... Kremlin Kadınları | Kitapidea.com ... ... Kremlin Kadınları. Üzgünüz ! Bu ürün şu anda satışta değildir. Ürün Adı: Kremlin Kadınları. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Sovyet-Rus şair ve yazar Larisa N. Vasileva'dan şiir lezzetinde bir eser: Kremlin Kadınları. Sosyalizmin son dönemini yaşamış ünlü yazar Larisa N. Vasileva, o dönemi araştırıyor... Kremlin Kadınları 2 - Larisa N. Vasileva ürün ... Kremlin Kadınları | bkmkitap.com ... ... Kremlin Kadınları 2 - Larisa N. Vasileva ürününün 3 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express Kremlin Kadınları 2 - Larisa N. Vasileva yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Kitapi Katalogları. Katalog Anasayfası. Kremlin Kadınları. Yazar. Larisa N. Vasileva. Kremalı köpek gofreti. Kremlin Kadınları 2 - Kayısı Renkli Buluttan İnen Kadın. Kremlin Kadınları Yazar:Larisa N. Vasileva Yayınevi:Eton Yayıncılık Çeviren:Fatma Arıkan;Serdar Arıkan Basım Yılı:2015 Sayfa Sayısı:390 Kondisyon:Çok İyi Dil:Türkçe. Sovyet-Rus şair ve yazar Larisa N. Vasileva'dan şiir lezzetinde bir eser: Kremlin Kadınları. Üstelik, Kremlin'in hanımefendileri olan o kadınların tarihi süreçteki rolleri neydi; Kremlin'in kunt duvarları... Üstelik, Kremlin'in hanımefendileri olan o kadınların tarihi süreçteki rolleri neydi; Kremlin'in kunt duvarları arasında mutlu muydular? Kremlin Kadınları II : Kayısı Renkli Buluttan İnen Kadın. Kitap. Kremlın Kadınları. Kremlın kadınları. Barkod 9786059210010. Stok Durumu TÜKENDİ....