acem2019delhi.com

Yüzyıllık İhanet

Responsive image
İki genç kız. İyi ve kötü yan yanaydı.Onlar çocukluk arkadaşıydılar, kardeşten de öteydiler.Mağduriyetine, arkadaşının saplantı olan kıskançlığı yol açtı.Kıskançlık entrikaları getirdi. Hırsı ve ihtirasıyla beslendi.Aynı kişiye âşık oldular.Her ne pahasına olursa olsun hedefine varacaktı.Hedefi, canım dediği arkadaşını yok etmekti.Şeytani oyunun çarkına sıkıştı. Masumiyetini ifade edemedi.Sevdiklerini kaybetmesine neden olan, iyinin mağlubiyeti, kötünün galibiyetiydi.Pompei’de geçmişteki yaşantısıyla yüzleşti.Bahar Asilsoy ya da Belladonna Agustino...Zira bugün yaşananların, o gün yaşananlardan yoktu farkı.“Yüzyıllık ihanet” hakikatiydi.Kader çizgisi “hakikat” olandı. “Hakikat” ise değişmiyordu.
YAYIN TARİHİ:
2018-10-01
DOSYA BOYUTU:
12,55
ISBN:
6053114857
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Güzide Kotan Yılmaz
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Yüzyıllık İhanet PDF

Yüzyıllık İhanet harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Güzide Kotan Yılmaz. Okuyabilirsin Yüzyıllık İhanet sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


..." ise değişmiyordu. 23.15 TL. Pompei'de geçmişteki yaşantısıyla yüzleşti ... Yüzyıllık İhanet > Güzide Kotan > Destek Yayınları > Final Pazarlama ... . Bahar Asilsoy ya da Belladonna Agustino... Zira bugün yaşananların, o gün yaşananlardan yoktu farkı. "Yüzyıllık ihanet" hakikatiydi. 22.50 TL. Pompei'de geçmişteki yaşantısıyla yüzleşti. Bahar Asilsoy ya da Belladonna Agustino... Zira bugün yaşananların, o gün yaşananlardan yoktu farkı. "Yüzyıllık ihanet" hakikatiydi. ...geçmişteki yaşantısıyla yüzleşti.Bahar Asilsoy ya da Belladonna Agust ... Yüzyıllık İhanet - Güzide Kotan Yılmaz ... . ...geçmişteki yaşantısıyla yüzleşti.Bahar Asilsoy ya da Belladonna Agustino...Zira bugün yaşananların, o gün yaşananlardan yoktu farkı."Yüzyıllık ihanet" hakikatiydi.Kader çizgisi "hakikat" olandı. Bahar Asilsoy ya da Belladonna Agustino... Zira bugün yaşananların, o gün yaşananlardan yoktu farkı. "Yüzyıllık ihanet" hakikatiydi. Kader çizgisi "hakikat" olandı. "Hakikat" ise değişmiyordu. » Yüzyıllık İhanet Kitap Özeti ve Kısa Açıklaması. Mağduriyetine, arkadaşının saplantı olan kıskançlığı yol açtı. Zira bugün yaşananların, o gün yaşananlardan yoktu farkı. "Yüzyıllık ihanet" hakikatiydi. Bahar Asilsoy ya da Belladonna Agustino... Zira bugün yaşananların, o gün yaşananlardan yoktu farkı. "Yüzyıllık ihanet" hakikatiydi. Kader çizgisi "hakikat" olandı. "Hakikat" ise değişmiyordu. Güzide Kotan Yılmaz. Kitap Tanıtımı. İki genç kız. İyi ve kötü yan yanaydı. Onlar çocukluk arkadaşıydılar, kardeşten de öteydiler. Mağduriyetine, arkadaşının saplantı olan kıskançlığı yol açtı....