acem2019delhi.com

Uzak Ülke Kıyıları

Responsive image
Uzak Ülke Kıyıları romanını bir solukta okudum. Bir romanın bu kadar sürükleyici olacağını tahmin bile edemezdim. Şimdi 2. baskısı yapılacak olan bu romanı okurken çok duygulanacaksınız.Ahmet Midi’ye başarılı çalışmalarından dolayı tebriklerimi sunuyorum. Prof. Dr. H. Hüsnü Gündüz İstanbul Yeni Yüzyıl Üniv. RektörüEseri her okuyanın kendine dair bir şeyler bulacağı, modern çağımızın evlilik, boşanma gibi değerlerine bakışları içeren, kara sevda diye tabir edebileceğimiz aşkın tadınca yer aldığı, geniş ailelerin tüm güzelliği ile tasvir edildiği güzel ve hayalleri olan bir roman. Kitap okurken ağladığım pek vaki değildir, lakin bu eserde gözyaşı vanalarıma sahip olamadığımı tüm yürekliliğimle söylemeliyim. Beni halden hale, şekilden şekile soktu. Ticari kaygılardan tamamen uzak ama bir o kadar da bundan sonra edebi camiada emin adımlarla yürüyecek olan bir romancı, Ahmet Midi… Ulaş Salih Özdemir Eğitimci-YazarHer kitap, okuyucusunu başka bir dünyaya götürür. Okuduğu kitap, okuyanın ruhunda, aklında film olur akar. Yani her okuyucu aynı zamanda okuduğu kitabın filmini zihninde çeken bir film yönetmenidir. İnsana, sevgiye, özleme, hastalığa, sağlığa, ülkemize, korkuya, zorluklara, umuda, kırılganlıklara, nefrete, şaşkınlıklara, ön yargıya, doku-organ nakline, hastaneye, doktora dair bir film çekmek istiyorsanız zihninizde, hemen kitabın sayfalarını açın. Hayallerinizi, tecrübelerinizi serbest bırakın. Kitabı bitirdiğinizde yani "Zihninizde Filminizi Bitirdiğinizde" Siz "Eski Siz" olmayacaksınız.Bize bu duyguları yaşattığın için teşekkürler Ahmet Midi.Alem FM- "Dr. Nafiz’le Alemin Sağlığı" Program yapım ve sunucusu. Dr. Mustafa Nafiz Karagözoğluİç hastalıkları Uzmanı.
YAYIN TARİHİ:
2015-09-18
DOSYA BOYUTU:
12,56
ISBN:
6059078528
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ahmet Midi
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Uzak Ülke Kıyıları PDF

Uzak Ülke Kıyıları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ahmet Midi. Okuyabilirsin Uzak Ülke Kıyıları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...a'da 21.03.2014 - Uzak ülke kıyıları 12 ... Uzak Ülke Kıyılarında Ahmet Midi ... .03.2014 - Kimse boş yere heveslenmesin! Dr. Ahmet Midi'nin yeni ve ilk romanı olan Uzak Ülke Kıyıları adlı eserini tüm iştiyakımla okudum. Uzak Ülke Kıyıları romanını bir solukta okudum. Bir romanın bu kadar sürükleyici olacağını tahmin bile edemezdim. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Uzak Ülke Kıyıları, Uzak Ü... Ahmet Midi. Uzak Ülke Kıyıları romanını bir sol ... Uzak Ülke Kıyıları Ahmet Midi ... . Uzak Ülke Kıyıları romanını bir solukta okudum. Bir romanın bu kadar sürükleyici olacağını tahmin bile edemezdim. Şimdi 2. baskısı yapılacak olan bu romanı okurken çok duygulanacaksınız. Uzak Ülke Kıyıları en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla online sipariş verin, Uzak Ülke Kıyıları ayağınıza gelsin! Hatalı İçerik Bildir. Uzak Ülke Kıyıları Yorumları. 13.75 TL. Uzak Ülke Kıyıları romanını bir solukta okudum. Bir romanın bu kadar sürükleyici olacağını tahmin bile edemezdim. Şimdi 2. baskısı yapılacak olan bu romanı okurken çok duygulanacaksınız. * Zamanın içinden sana gelen tebessümün yankılarını görürsünüz uzak ülke kıyılarında.. * Bin bir renk; bin ...