acem2019delhi.com

Küçükken Dinlemediğim Masallar

Responsive image
Çok sevgili okur! Mevlâna İdris’in masalları hem soru hem de cevaptır. Masal kahramanları insanlar, hayvanlar, bitkiler ve cansız varlıklar olabilir. Bu kahramanların yaşları kaç olursa olsun çocuk gibi soru sorar, çocuk gibi bakarlar dünyaya. Çünkü hepsi merak ettiklerinin peşine düşen kahramanlardır. Tutkuludurlar. Hayal ettiklerini gerçekleştirmek için uyurken bile çalışırlar. Siz de Küçükken Dinlemediğim Masallar’ı merak ettiyseniz, Eren Dedeleroğlu’nun resimleriyle kitap sizi bekliyor.
YAYIN TARİHİ:
2018-09-28
DOSYA BOYUTU:
8,23
ISBN:
6059501262
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Mevlana İdris
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Küçükken Dinlemediğim Masallar PDF

Küçükken Dinlemediğim Masallar harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Mevlana İdris. Okuyabilirsin Küçükken Dinlemediğim Masallar sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...edeleroğlu'nun resimleriyle kitap sizi bekliyor ... Küçükken Dinlemediğim Masallar Mevlana İdris ... . Mevlâna İdris'in sanat masallarını diğer masallardan farklı yapan kahramanlarıdır. ...(1) İstanbul Köstebekgiller Aile Müzikali Etkinliği (1) İyilik Masalları (76) İzmir Değirmendeki. (307) Ünlü Masallar (19) Urfa Kare Takım Dodoki'ye Karşı Tiyatro Etkinliği (1) Uzun Masallar (99). 10.40 TL. Hayal ettiklerini gerçekleştirmek için uyurken bile çalışırlar. Siz de Küçükken Dinlemediğim Masallar'ı m ... Küçükken Dinlemediğim Masallar | bkmkitap.com ... . Siz de Küçükken Dinlemediğim Masallar'ı merak ettiyseniz, Eren Dedeleroğlu'nun resimleriyle kitap sizi bekliyor. Hep dinlediğimiz masallar yazılacak değil ya, biraz da dinlemediği masalları yazan çıkar elbet. Alın okuyun, okutun isterim…Selam ederim… Küçükken Dinlemediğim Masallar. Çok sevgili okur! Mevlâna İdris`in masalları hem soru hem de cevaptır. Siz de Küçükken Dinlemediğim Masallar`ı merak ettiyseniz, Eren Dedeleroğlu`nun resimleriyle kitap sizi bekliyor. ...masalları dinle 2019 | Mas...