acem2019delhi.com

House of M

Responsive image
Avengers ve X-Men, gerçekliği değiştirebilen mutant güçleri Marvel Evreni'nin dokusunu zedeleyen Scarlet Witch'in kaderinin ne olacağına karar vermek üzere bir araya gelirler. Kahramanlar eski takım arkadaşlarının hayatı üzerine tartışırlarken, beyaz bir ışık dalgası hepsini içine alır. Bir an içinde bütün Marvel Evreni sonsuza dek değişir!House of M eskisinden çok farklı bir dünyadır. Magneto'nun demir eli ve çocukları Quicksilver ile Scarlet Witch'in yönetimindeki mutantlar artık insanoğluna hükmetmektedirler.
YAYIN TARİHİ:
2012-06-01
DOSYA BOYUTU:
12,15
ISBN:
00
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Brian Michael Bendis
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

House of M PDF

House of M harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Brian Michael Bendis. Okuyabilirsin House of M sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ş anında yanlış karar alırsa ne olur? Cevabını vereyim hemen; House of M ... House of M Reading Order ... . Read House of M (2005) comic online free and high quality. Fast loading speed, unique reading type: All pages - just need to scroll to read next page. "House of M" is a 2005 comic book storyline published by Marvel Comics. The storyline consists of a core eight-issue comic book limited series written by Brian Michael Bendis and illustrated by Olivier... House of M eskisinden çok farklı bir dünyadır. Magneto'nun demir eli ve ... House of M | bkmkitap.com ... ... House of M eskisinden çok farklı bir dünyadır. Magneto'nun demir eli ve çocukları Quicksilver ile Scarlet Witch'in yönetimindeki mutantlar artık insanoğluna hükmetmektedirler. House of M eskisinden çok farklı bir dünyadır. Dünyanın olması gerektiği halini hatırlayan tek kişi Wolverine''ken kahramanların House of M''i nasıl alaşağı edecekleri de büyük bir soru işaretidir. House of Cards. Televizyon dünyasının Nobel Ödülü olarak tanımlanan Humanitas Prize ödülüne, Altın Küre ve Emmy'e layık görülen House M.D. tüm zamanların en iyi hastane dizilerinden biri. House of M. June, 2005 - November, 2...