acem2019delhi.com

Odysseia (Gençler İçin)Odysseus'un Yolculuğu

Responsive image
Homeros’un muhteşem destanı İlyada’da anlattığı Troya kuşatması sona ermiş ve şehir harabeye dönmüştür. Zafer Akhalarındır,ancak cesur savaşçı Odysseus için henüz hiçbir şey bitmemiş, cesaretinin, kararlılığının ve yeteneklerinin sınanacağı bambaşkabir serüven başlamıştır.Bilinmedik rüzgârlarla uzak denizlere sürüklenen Odysseus ve tayfası, kendilerini bir anda korkunç Kykloplar ile mücadeleederken, Kirke’nin büyülerine kapılırken, Sirenler ile Skylla ve Kharybdis’in ölümcül saldırılarıyla boğuşurken bulmuşlardır. Busırada Odysseus’un karısı Penelopeia’nın etrafı kocasının tahtına göz diken taliplerle çevrilmiştir. Gençler için Odysseia, tammetne geçmeden önce okunması gereken, gençler için sadeleştirilmiş ve kısaltılmış muhteşem bir hikâye...Odysseus serüvenlerle geçen yolculuğunun ardından İthake’ye, evine dönebilecek midir?
YAYIN TARİHİ:
2012-06-14
DOSYA BOYUTU:
5,65
ISBN:
9751032300
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Rosemary Sutcliff
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Odysseia (Gençler İçin)Odysseus'un Yolculuğu PDF

Odysseia (Gençler İçin)Odysseus'un Yolculuğu harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Rosemary Sutcliff. Okuyabilirsin Odysseia (Gençler İçin)Odysseus'un Yolculuğu sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...n tahtına göz diken taliplerle çevrilmiştir ... Odysseia (Gençler İçin) Odysseus'un Yolculuğu ... . Gençler için Odysseia, tam metne geçmeden önce okunması gereken, gençler için... Homeros'un İlyada ile Odysseia ve Publius Vergilius Maro'nun Aeneis destanları çocuk ve gençler için Rosa İtalya topraklarına yaptığı yolculuk ve oraya vardıktan sonra Latinlerle girdiği savaş anlatılır. Alış-Veriş Listeme Ekle. Odysseia (Gençler İçin) Odysseus'un Yolculuğu. Homeros'un muhteşem destanı İlyada'da anla ... Odysseia (Gençler İçin) Odysseus'un Yolculuğu ... . Homeros'un muhteşem destanı İlyada'da anlattığı Troya kuşatması sona ermiş ve şehir harabeye dönmüştür. Odysseia Gençler İçin Odysseus'un Yolculuğu-Rosemary Sutcliff-Mandolin Yayınları-Çevirmen Silya Zengilli -Kapak Türü Karton Kapak-Sayfa Sayısı 120 -Basım Yılı 2012. 12 TL. Bu sırada Odysseus'un karısı Penelopeia'nın etrafı kocasının tahtına göz diken taliplerle çevrilmiştir. Gençler için Odysseia tam metne geçmeden önce okunması gereken gençler için... ...Rosemary Sutcliff / Mandolin Yayınları incelemesi, yorumlar, özellikleri, fiyat ve taksit seçenekleri için tıklayın! Odysseia (Gençler İçin). Odysseus'un Yolculuğu. Rosemary Sutcliff / Mandolin Yayınları. 9 TL. Bu sırada Odysseus'un karısı Penelopeia'nın etrafı kocasının tahtına göz diken taliplerle çevrilmiştir. Gençler için Odysseia, tam metne geçmeden önce okunması gereken, gençler için... Ana Sayfa. Edebiyat. Odysseia Gençler İçin Odysseusun Yolculuğu. İlyada Gençler İçin Troya Savaşının Destansı Öyküsü Mandolin Yayınları Rosemary Sutcliff. Rosemary Sutcliff. Homeros'un muhteşem destanı İlyada'da anlattığı Troya kuşatması sona ermiş ve şehir harabeye dönmüştür. Zafer Akhalarındır... 8.28 TL. Bu sırada Odysseus'un karısı Penelopeia'nın etrafı kocasının tahtına göz diken taliplerle çevrilmiştir. Gençler için Odysseia, tam metne geçmeden önce okunması gereken, gençler için......