acem2019delhi.com

Tanrılar Geçidi

Responsive image
Aralarında gizlenen bir TİRAN…Seçim yapmak zorunda olan bir ÂŞIK…Ve hepsini sona erdirecek bir SAVAŞ…Tanrıların savaşa karşı duydukları açlığın pek çok cana mal olması ve büyük yıkımla ilgili görüntüler Helen’ı rahatsız etmeye devam ediyordu. Onları bir kez daha hapsetmenin yolunu bulamazlarsa sonu gelmez bir kaosa sürüklenme tehlikesi ile karşı karşıyaydılar.Helen’ın sahip olduğu güçler arttıkça ölümlü arkadaşları ile arasındaki mesafe daha da büyümeye başlamıştı. Ne yazık ki bu durum, ondan korkmakla saygı duymak arasında bocalayan bir zamanların ayrılmaz grubunun bölünmesi anlamına da geliyordu.Tiran’ın aralarından biri olduğunu söyleyen Kâhin, işleri daha da çıkmaza sürüklerken, bütün oklar Orion’u işaret ediyordu. Hâlâ onu mu yoksa Lucas’ı mı sevdiğinden emin olamayan Helen, gitgide yaklaşmakta olan savaş yüzünden artık bir karar vermek zorundaydı. 
YAYIN TARİHİ:
2015-10-03
DOSYA BOYUTU:
4,85
ISBN:
9752120310
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Josephine Angelini
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Tanrılar Geçidi PDF

Tanrılar Geçidi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Josephine Angelini. Okuyabilirsin Tanrılar Geçidi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...i sona erdirecek bir Savaş... Tanrıların savaşa karşı duydukları açlığın pek çok cana mal olması ve büyük ... Tanrılar Geçidi-Palme Kitabevi ... ... 21.18 TL. Aralarında gizlenen bir Tiran... Seçim yapmak zorunda olan bir Aşık... Ve hepsini sona erdirecek bir Savaş... Tanrıların savaşa karşı duydukları açlığın pek çok cana mal olması ve büyük... Hayaller Geçidi. 18,70 TL. Yıldız Geçidi. Hâlâ onu mu yoksa Lucas'ı mı sevdiğinden emin olamayan Helen, gitgide yaklaşmakta olan savaş yüzünden artık bir karar vermek zorundaydı. Tanrılar Geçidi Josephine Angelini. 21.18 TL. Aralarında gizlenen bir Tiran... Seçim yapmak zorunda olan bir Aşı ... Tanrılar Geçidi - Suzan Cenani Alioğlu -Halkkitabevi ... . Tanrılar Geçidi Josephine Angelini. 21.18 TL. Aralarında gizlenen bir Tiran... Seçim yapmak zorunda olan bir Aşık... Ve hepsini sona erdirecek bir Savaş... Tanrıların savaşa karşı duydukları açlığın pek çok cana mal olması ve büyük... 23.38 TL. Aralarında gizlenen bir Tiran... Seçim yapmak zorunda olan bir Aşık... Ve hepsini sona erdirecek bir Savaş... Tanrıların savaşa karşı duydukları açlığın pek çok cana mal olması ve büyük... Josephine Angelini, Tanrılar Geçidi Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Tanrılar Geçidi (9789752120310). Marka : Josephine Angelini. Ana sayfa/Ucuz Kitap Al/Ucuz Kitap Fuarı/Tanrılar Geçidi - Josephine Angelini - Altın Kitaplar....