acem2019delhi.com

Ben Ne Zaman Doğdum?

Responsive image
Ülkemizin çok sevilen çocuk kitabı yazarlarından, mizah ustası Behiç Ak’ın yarattığı “Tombiş Kitaplar” dizisi dört kitaba ulaştı. Benim Bir Karışım, Bizim Tombiş Taştan Hiç Anlamıyor ve Bizim Tombiş Fiyonk Makarnayı Çok Seviyor’un ardından, Ben Ne Zaman Doğdum? yepyeni bir sorunun peşine düşüyor. Her kitapta farklı bir sorunun cevabını arayan Memo ile bu cevapları pek de umursamayan arkadaşı Tombiş, bu kez doğum günlerinin sadece rakamdan ibaret olmadığını, her tarihin içinde saklı öyküleri keşfediyor. Çocukları farklılıklar üzerine düşündüren “Tombiş Kitaplar”, felsefe okumalarının da kapısını aralıyor. Dizi, hem renkli desenleriyle hem de yaratıcı okumalara davet eden öyküleriyle küçük okurlar kadar yetişkinlerin de ilgisini çekiyor. Bir kuşun yumurtadan çıkmasına tanık olan Memo, kendi doğduğu günü merak eder. Annesinin, büyükannesinin, dedesinin, çevresindeki herkesin o güne ilişkin bambaşka anıları vardır! Acaba arkadaşı Tombiş ne hatırlamaktadır?..
YAYIN TARİHİ:
2019-08-19
DOSYA BOYUTU:
11,84
ISBN:
6059952613
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Behiç Ak
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ben Ne Zaman Doğdum? PDF

Ben Ne Zaman Doğdum? harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Behiç Ak. Okuyabilirsin Ben Ne Zaman Doğdum? sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...e kargo bedavaStoktaSon güncelleme: 34 dakika önce Amazon Türkiye ... Ben Ne Zaman Doğdum ? Behiç Ak ... . Ben Ne Zaman Doğdum ? - Behiç Ak - Günışığı Kitaplığı. 'Ben Ne Zaman Doğdum?" ise, cevaplanması gereken oldukça sıradan ve önemli bir soru. Memo, ne zaman doğduğuna dair cevap ararken tabii ki ilk gittiği kişi babaannesi oluyor. Ben Ne Zaman Doğdum? Türü: Çocuk Öykü KitaplarıYazar: Behiç AkYayınevi: Günışığı KitaplığıYaş Grubu: 3 - 8Dili: TürkçeSayfa Sayısı: 56Basım Tarihi: 2015Fiyatı: 14 TL. Akıllı Sıralama Yeni Gelenler İlk Bitecek Ürünler Fiyata Gö ... Ben Ne Zaman Doğdum? | bkmkitap.com ... . Akıllı Sıralama Yeni Gelenler İlk Bitecek Ürünler Fiyata Göre (Önce En Yüksek) Fiyata Göre (Önce En Düşük). | Filtrele. ben ne zaman doğdum. için 11 ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Harika bir Behiç Ak kitabı daha, "Ben Ne Zaman Doğdum? "Ben ne zaman doğdum?"diye zordu köfte oğlan, sonra da aldığımız cevapları yazdık kokulu çiçekli kağı...