acem2019delhi.com

İbrahim’in Kaybettiğini Bulmasıdır

Responsive image
İbrahim bir gün evinden çıkar. Ama çıkamaz. Hiçbir yere gidemez. Bir duvara çarpar gibi kalır olduğu yerde. Bir bekçi, ona çıkışı gösterir. Orası bir eşiktir. İbrahim eşikten geçer. Öğrenir; hayatını kaybetmiştir. Hayatı, Kayıp Hayatlar Bahçesi’ndedir. Aramaya başlar orayı ki bulsun hayatını. Çok uzun sürecektir bu arayış: bir ömür belki. Belki bu romanı okuyan bazı insanlar, İbrahim’in kaybettiği hayatını aradığı bu garip dünyanın fantastik bir dünya olduğunu söyleyecektir.Güray Süngü’nün altıncı romanı İbrahim’in Kaybettiğini Bulmasıdır, bir olgunluk dönemi eseri.
YAYIN TARİHİ:
2018-10-03
DOSYA BOYUTU:
10,95
ISBN:
6053263470
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Güray Süngü
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

İbrahim’in Kaybettiğini Bulmasıdır PDF

İbrahim’in Kaybettiğini Bulmasıdır harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Güray Süngü. Okuyabilirsin İbrahim’in Kaybettiğini Bulmasıdır sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...m'in Kaybettiğini Bulmasıdır, bir olgunluk dönemi eseri ... İbrahim'in Kaybettiğini Bulmasıdır %25 İndirimli Güray Süngü ... . Güray Süngü'nün altıncı romanı İbrahim'in Kaybettiğini Bulmasıdır, bir olgunluk dönemi eseri. Aramaya başlar orayı ki bulsun hayatını. Çok uzun sürecektir bu arayış: bir ömür belki. Güray Süngü'nün altıncı romanı İbrahim'in Kaybettiğini Bulmasıdır, bir olgunluk dönemi eseri. Aramaya başlar orayı ki bulsun hayatını. Çok uzun sürecektir bu arayış: bir ömür belki. Gür ... İbrahim'in Kaybettiğini Bulmasıdır - Güray Süngü ... . Çok uzun sürecektir bu arayış: bir ömür belki. Güray Süngü'nün altıncı romanı İbrahim'in Kaybettiğini Bulmasıdır, bir olgunluk dönemi eseri. İbrahim'in Kaybettiğini Bulmasıdır Kısa ve Öz Kitap Özeti. İbrahim'in Kaybettiğini Bulmasıdır Kitabı Yazarı Kimdir? Şu an detaylarını görüntülediğiniz kitap yazar Güray Süngü tarafından yazılmıştır. Aramaya başlar orayı ki bulsun hayatını. Çok uzun sürecektir bu arayış: bir ömür belki. Güray Süngü'nün altıncı romanı İbrahim'in Kaybettiğini Bulmasıdır, bir olgunluk dönemi eseri....