acem2019delhi.com

Karma ÇamaşırhanesiBir Tuhaf Aşk ve Soygun Hikayesi

Responsive image
Çatıda karavanda yaşayan bir Beyoğlu kaybedeni hikayesi. Gençlik ve müzik dergiciliği kökenli Ceyhun C. Canbazoğlu tarafından kaleme alınan “Karma Çamaşırhanesi” romanı, kırklı yaşlarında dibe vurmuş eski tiyatrocu Tibet karakteri üzerinden eğlenceli bir aşk ve soygun hikayesi anlatıyor. Hikâye, Beyoğlu’nda çatı katındaki karavanında sakin bir yaşam süren Tibet’in yolculuğu esnasında otomobilden attığı sönmemiş sigara izmaritinin neden olduğu kaza ile başlıyor. Olayın ardından neden olduğu zararı ödeyebilmek için arayış içerisindeyken, üstün özellikler atfedilen antik metronomu ele geçirmeye çalışan elit spritüel bir topluluğun içerisinde buluyor, kendi. Aşktan uzun bir zaman önce umudunu tamamen kesmiş olan Tibet’in yaşadığı süreç, onu hayatının en önemli kadınına sürüklüyor. Akıcı anlatımı, sürprizli hikâye kurgusu, derinlikli sıra dışı karakterleri, günümüz kavramlarına göndermeleri ve ironik dili ile eğlenceli bir modernizm eleştirisi. “Karma Çamaşırhanesi”, Ekim 2018 başı itibariyle kitapçılar ve online satışta olacak. Roman’a e-kitap olarak da erişilebilecek.
YAYIN TARİHİ:
2018-10-03
DOSYA BOYUTU:
5,62
ISBN:
6057979308
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Ceyhun C. Canbazoğlu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Karma ÇamaşırhanesiBir Tuhaf Aşk ve Soygun Hikayesi PDF

Karma ÇamaşırhanesiBir Tuhaf Aşk ve Soygun Hikayesi harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Ceyhun C. Canbazoğlu. Okuyabilirsin Karma ÇamaşırhanesiBir Tuhaf Aşk ve Soygun Hikayesi sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...ikayesi... Kitapyurdu Online Sipariş 15 TL Online ... Karma Çamaşırhanesi - Ceyhun C. Canbazoğlu : %30 İndirimli ... ... ...yaşlarında dibe vurmuş eski tiyatrocu Tibet karakteri üzerinden eğlenceli bir aşk ve soygun hikayesi anlatıyor. "Karma Çamaşırhanesi", Ekim 2018 başı itibariyle kitapçılar ve online satışta olacak. Geri Kitap Sanat Bir tuhaf aşk ve soygun hikâyesi. 'Karma Çamaşırhanesi' bir Beyoğlu kaybedenini olan Tibet'in hikayesini ele alıyor. Karma Çamaşırhanesi romanı, çatıda karavan ... Karma Çamaşırhanesi:Bir Tuhaf Aşk Ve Soygun Hikayesi - Fiyatı ... . Karma Çamaşırhanesi romanı, çatıda karavanda yaşayan bir Beyoğlu kaybedeninin, bir tuhaf aşk ve soygun hikayesi... Kitapyurdu Online Sipariş 15 TL Online Sipariş: https... Das Alte Haus - Eski Ev ; Almanca - Türk...