acem2019delhi.com

Bir Ben Vardır Bende Benden İçeri

Responsive image
Bilenler derler ki tasavvufu anlamak için derviş olmak lazımdır. Emine Işınsu’nun “Bir Ben Vardır Bende Benden İçeri”si, okuyana tasavvufu, yaşamışçasına hissettiren bir eser. Kültürümüzü anlamak için tasavvufu, tasavvufu anlamak için de Yunus’u anlamak gerek. Tasavvufu yakından bilmenin tek yolu, onu yaşamaktır. Edebiyatta, bir hayatı ilk elden yaşamaya en yakın şekil, muhakkak ki roman türüdür. Bu yüzdendir ki derin sezgiye dayanan mesajları, büyük duyuşları, büyük aşkları iletmek isteyen yazar, daha çok romanı tercih etmiştir. Bu romanda Emine Işınsu’nun güçlü kalemi, binlerce yıldır sufi kültürüne dayanarak bize bir Yunus Emre anlatıyor. İnsan olarak, derviş olarak, ermiş olarak Yunus’un yolculuğunu adım adım izliyoruz. Yaşamıyoruz… Bu mümkün değil. Ama yaşamış kadar oluyoruz.
YAYIN TARİHİ:
2019-09-13
DOSYA BOYUTU:
11,39
ISBN:
6055506971
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Emine Işınsu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Bir Ben Vardır Bende Benden İçeri PDF

Bir Ben Vardır Bende Benden İçeri harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Emine Işınsu. Okuyabilirsin Bir Ben Vardır Bende Benden İçeri sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


... edenin küfürdür işi Ol ne küfürdür, imandan içeru ... Bir Ben Vardır Bende Benden İçeri | bkmkitap.com ... . Beni bende demen, ben de değilim Bir ben vardır bende, benden içeru. Severim ben seni candan içeri Yolum vardır bu erkandan içeri. Beni bende demem bende değilim Bir ben vardır bende benden içeri. Nereye bakar isem dopdolusun Seni nere koyam benden içeri. ...var süleymandan içeru x2 beni bende demen ben bende değilem x2 bir ben vardır bende benden içeru... dur. dem bulsun? öylece teslim eder kendini ve şöyl ... Benden İçeri (Severim Ben Seni) Şiiri - Yunus Emre ... ... dur. dem bulsun? öylece teslim eder kendini ve şöyle der ki, bende bir ben var benden içeri. Beni bende deme bende degilim Bir ben v...