acem2019delhi.com

Ah Müzeyyen

Responsive image
Şarkılar Eşliğinde Aşka Yolculuğa Varım Diyenler:• Terk edilip, “Seni Ben Ellerin Olsun Diye Mi Sevdim” diye haykıranlar• Terk edip, “Git, Git, Gitme Dur Ne Olursun” diye iç geçirenler• Ne yani cefasını ben çektim, şimdi sefasını başkası mı çekecek? düşüncesiyle “O masal günü gelinceye kadar susanlar!”• An be an sevgilisini ya da platoniğini sosyal medya hesapla¬rından takip edip “Gün ağarınca boynu bükülenler”• Yıllarca birliktelik yaşayıp “Ne zaman evleneceğiz biz” sorusuyla “Bedeni altüst sarhoş başı dönenler”• Aşkından Leyla, Mecnun Olup “Nefes Bile Almadan” sevenlerİşte bu kitabın her bir sayfasında dibine kadar aşk var. An gelecek sizi bir şarkıyla geç¬mişe gönderecek ân gelecek sizi mutlu sona ulaşmanız için perçinleyecek. Hangimiz bir şarkıda; “Aşk”ı affetmedik? Hangimiz bir şarkıdan aldığımız güçle “Aşk”ı terk etmedik ve hangimiz şarkılarla “Aşka” şerefe demedik? Biz sustuk Sezen, Yıldız, Müzeyyen... Konuş-madı mı?Sevdik, sövdük, delirdik, delirttik. Şimdi kurun masanızı, açın ustaları, karıştırın sayfaları. Bakalım sizin hikayeniz hangi şarkı, hangi satır?O vakit giyilsin pijamalar, yakılsın mumlar çünkü durum bunu gerektirir!“Çok özlenir bazı şeyler. Böyle için akar ya bazen kalbin de çarpar aynı anda işte o duygu çok özlenir mesela. Ya da hiç ummadığın bir anda eline kenetlenen diğer bir elin sıcaklığı.Çok özlenir giydiğin pijamaya atılacak bir kahkaha, şirin terliklerim göstereceğin biri çok özlenir mesela...”
YAYIN TARİHİ:
2015-09-22
DOSYA BOYUTU:
3,43
ISBN:
6058937970
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Seray Deveciler
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Ah Müzeyyen PDF

Ah Müzeyyen harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Seray Deveciler. Okuyabilirsin Ah Müzeyyen sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...en Cafe. Cafe in Istanbul, Turkey. En yeni Ah Müzeyyen ... Ah Müzeyyen ... .. ile ilgili kitap alıntılarını, yazar sözlerini, 1k okurlarının kitaplardan, yazarlardan yaptıkları etkileyici alıntıları inceleyebileceğiniz sayfa. Ah Müzeyyen.. alıntıları. Her şey. Ah Müzeyyen Cafe olarak istanbul büyükçekmece cafe,istanbul Büyükçekmece nostaljik cafe,istanbul büyükçekmece en iyi cafeler, vb. hizmetler vermekteyiz. 1,356 Takipçi, 96 Takip Edilen, 109 Gönderi - Ah M ... Fakat Müzeyyen Bu Derin Bir Tutku İzle | Jet Film İzle ... . 1,356 Takipçi, 96 Takip Edilen, 109 Gönderi - Ah Müzeyyen Cafe'in (@ahmuzeyyencafe) Instagram fotoğraflarını ve videolarını gör. Hangimiz bir şarkıdan aldığımız güçle "Aşk"ı terk etmedik ve hangimiz şarkılarla "Aşka" şerefe demedik? Biz sustuk Sezen Yıldız Müzeyyen... Konuş-madı mı? Sevdik sövdük delirdik delirttik. ah müzeyyen. şükela: tümü | bugün. büyükçekmece'de; insana huzur veren, geçmişten bir çok hatıra barındıran, geçmiş günlere götüren harika bir retro mekan. İşte Ah Müzeyyen Cafe olarak bizler sizlerin günün çalışma yorgunluğunu atabileceğiniz, hoş sohbetler edebileceğin...