acem2019delhi.com

Azap Toprakları

Responsive image
Batı Trakya Türkleri üzerinde zaman zaman teröre dönüşen Yunan baskısı... Roman 1969’da yazılmıştır ama onların hayatlarını ve siyasî atmosferi ne geçen yıllar ne de Avrupa Birliği değiştirebilmiştir. Anlatan da anlatılan da o azap toprakları üzerinde yaşayan insanlardır.
YAYIN TARİHİ:
2018-11-26
DOSYA BOYUTU:
4,76
ISBN:
6055261061
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Emine Işınsu
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

Azap Toprakları PDF

Azap Toprakları harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Emine Işınsu. Okuyabilirsin Azap Toprakları sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...okuyanı da bu dramın içinde sürüklüyor ... Azap Toprakları , Emine Işınsu - Fiyatı & Satın Al | İdefix ... . Azap Toprakları, Lozan sonrasında Yunan tarafında kalmış olan Türklerin hazin hikayelerini anlatıyor; mübadeleyle gelenlerin hazin hikayeleri olduğu gibi kalanların da olduğunu fısıldıyor bizlere. 16.80 TL. Roman 1969'da yazılmıştır ama onların hayatlarını ve siyasî atmosferi ne geçen yıllar ne de Avrupa Birliği değiştirebilmiştir. Anlatan da anlatılan da o azap topraklar ... Azap Toprakları - Ekşi Sözlük ... . Anlatan da anlatılan da o azap toprakları üzerinde yaşayan... Azap Toprakları, Emine Işınsu'ya ait Edebiyatımıza mal olmuş romanlarımızdan bir tanesidir. Azap Toprakları'nda Batı Trakya'da yaşayan Türkler ve Türkiye'ye olan özlemleri bu özlemlerini sağlayan... sonraki. azap toprakları. ara. paylaş. İçerik AZAP TOPRAKLARI Azap Toprakları, romanımızın isminde de anlaşılacağı gibi insanların işkence çektikleri, haksızlıklara uğradıklar...