acem2019delhi.com

0’dan 9’a Konu Anlatımlı Soru Bankası Sayısal Set

Responsive image
Lise hayatına başladığın şu günlerde Tonguç, sana her anında destek olmaya devam ediyor. 0’dan 9’a Konu Anlatımlı Soru Bankası Sayısal Set ile bu sene sayısalın en başarılı öğrencileri arasına gireceksin. Kitabın içerisinde Matematik, Fizik, Kimya ve Biyoloji derslerine ait Konu Anlatımlı Soru Bankalarımız yer alıyor. Kitapların sol sayfalarında konunun özünü kavrayabileceğin bilgiler bulunuyor. Sağ tarafta yer alan sayfalarda ise öğrendiklerini sınayabileceğin Süz-Geç testlerimiz var. Böylelikle öğrendiklerini sayfa bile çevirmeden test edebileceksin. Sayısal derslerin kimi zaman ne kadar zorlayıcı olduğunu biliyoruz. Bu yüzden takıldığın soruları sakın dert etme! TATS uyumlu kitapların ile soru çözümlerine anında ulaşabileceksin! 2018-2019 müfredatı ile tamamen uyumlu 0’dan 9’a Konu Anlatımlı Soru Bankası Sayısal Set’i bir an önce edin, sayısalın parlayan yıldızı ol!
YAYIN TARİHİ:
2018-10-08
DOSYA BOYUTU:
4,77
ISBN:
1794005468
DİL:
TÜRK
YAZAR:
Kollektif
BİÇİM:
PDF EPUB FB2
FİYAT:
BEDAVA

0’dan 9’a Konu Anlatımlı Soru Bankası Sayısal Set PDF

0’dan 9’a Konu Anlatımlı Soru Bankası Sayısal Set harika bir kitap. Bu kitap yazarlar tarafından yazılmıştır Kollektif. Okuyabilirsin 0’dan 9’a Konu Anlatımlı Soru Bankası Sayısal Set sitemizde acem2019delhi.com herhangi bir uygun biçimde!


...dan 9'a Matematik Konu Anlatımlı Soru Bankası - Tonguç Mağaza ... Tonguç Akademi Yayınları - 0'dan 9'a Konu Anlatımlı Soru Bankası... ... . uygun sorular içeren bu kitapla Matematik artık senin için bir problem olmaktan çıkacak! 0'dan 9'a Konu Anlatımlı Soru Bankası Sayısal Set - Tonguç Akademi Yayınları * Yenilenen 2018-2019 9.Sınıf Müfredatına %100 Uyumlu Setin İçeriği * 0'dan 9'a... 9. sınıf konu anlatımı. 0'dan 9'a Konu Anlatımlı Soru Bankası Sayısal Set. Kitabın içerisinde Matematik, Fizik, Kimya ve Biyoloji dersler ... 0`Dan 9`a Konu Anlatımlı Soru Bankası Sayısal Set Tonguç Akademi ... . Kitabın içerisinde Matematik, Fizik, Kimya ve Biyoloji derslerine ait Konu Anlatımlı Soru Bankalarımız yer alıyor. KPSS Genel Yetenek Genel Kültür Konu Anlatımlı Kitaplar. Türü: 9. Sınıf Tüm Dersler Soru Bankaları. ISBN: 8681794005468. Editör Yayınları 6. Sınıf Vip İngilizce Soru Bankası. Tudem Yayınları 3. Sınıf Türkçe Kazanım Odaklı Soru Bankası. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Tonguç Akademi 9. Sınıf...